www.sudzibas.lv Elvija Jakovļeva un Dāvis Straupenieks Krāpšana, piedāvā preci, saņem naudu, bet preci neizsūta

AtrisinātaElvija Jakovļeva un Dāvis Straupenieks - Krāpšana, piedāvā preci, saņem naudu, bet preci neizsūta

Tirgojās portālā andelemandele.lv, slēpjas zem diviem profiliem, viens ir īstais ar vārdu - Elvija Jakovļeva, otrs izdomāts vārds uzvārds - Ketija straupeniece. Ketijai pat ir izveidots facebook profils, kuram draugos ir tikai pati Elvija un viņas mamma. Prasa naudu sūtīt uz vīra kontu - Dāvis straupenieks. Kā naudu saņem tā pazūd no portāla, vēstules ignorē un preci neizsūta. Krāpnieki! Nevienam neiesaku uzrauties uz šo pārīti. Andelē jau ir daudz sliktu atsauksmju zem īstā profila, tāpēc tagad slēpjas zem cita un arī naudu prasa skaitīt uz vīra kontu, lai nevarētu iegooglēt viņu un uzreiz izlasīt visas sliktās atsauksmes.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta andelespircēja 29.10.2022

PS. Pēc ilgas ņemšanās naudu atgrieza, bet nu neiesaku nevienam neko pirkt no šīs dāmas.