www.sudzibas.lv ELVI Slikts serviss

ELVI - Slikts serviss

Vai tiešām nav nekāda ētikas kodeksa Elvi veikalos? Nerunājot par to, ka nekad neesmu saņēmis atbildi, ne uz labdien, ne paldies, bet par virsu vēl katru reizi sanāk novērot neapmierinātību, it kā es būtu apgrūtinājums. Netiek izrādīta nekāda cieņa, preces tiek agresīvi stumtas/mestas, Elvi klientu karti arī atmet kā sunim kaulu, es pats esmu strādājis veikalā un tāda uzvedība būtu nepieņemama. Cerams Lolita kādam netrāpīs ar to plastmasas gabalu, kas nošķir klientu preces jo viņš tika nests, var pārbaudīt novērošanas kameras ierakstu no 19:00 07.06.2024.
Vēl liekas dīvaini ka pie gaļas izstrādājumiem strādā sieviete, kura Latviski nesaprot, kā rezultātā jautatie produkti tiek iedoti nepareizā daudzumā un ar visādiem padomiem par dzīvi, es uz veikalu eju iepirkties, ne sirdi kratīt. Mini Rimi gan jauka attieksme un pārdevējas. Vadība telefonu neceļ, tad nemaz nevaru, ka tur kaut kas mainīsies.

07.06.2024

Atbilde no ELVI Latvija Pārstāvja atbilde 10.06.2024

Sveicināti!
Paldies par Jūsu ziņu - vai varat precizēt, kurā tieši ELVI veikalā esat saņēmis šādu attieksmi? Mūsu tīklā ir ļoti daudz tirdzniecības vietu visā Latvijā. Konkrēta veikala norādīšana palīdzētu jautājumu atrisināt operatīvāk.
Ar cieņu ELVI komanda

A asdasd123 07.06.2024

oh no , sieviete neprot latviešu valodu . vai vai , nu ko tagad darīt . kā tagad dzīvot ko nu , sieviete veikalā neprot latviešu valodu . vai vai , nu ko darīt .

idiņš.

M Matīss Leja 07.06.2024

Nu, bet jā paprasi 400gramus un iedod 4 desas, nu dīvaini ka darbā ņem cilvēku, nav jau žēl, bet tomēr klientu apkalpošanā likt varbūt nevajadzētu. Elvi darbinieki mēģina sapurināt pretī, vai vienkārši bezdzives trollis atbild? Odiņš par ko? Lieki laiku tērējot atbildot uz tik sēklu komentāru. 😂

S Sīka2 08.06.2024

Un to raksta vīrietis? Lupata tu esi.