www.sudzibas.lv Elementum R, SIA Mājas siltināšana

Elementum R, SIA - Mājas siltināšana

Gribu izstāstīt savu sūdzību par šo firmu, darbi notiek haotiski, darbinieki uz darbu ierodas kad grib, nav noteikts darba laiks. Ja tev kāds darbinieks ir jādabū rokā, tad viņu vienkārši uz šī objekta sagaidīt nevar, jo nevar zināt, cikos ieradīsies. Nesen dzīvokļos ievilka horizontālo apkuri, diemžēl, ja apkures batrejas nogriež uz mazākiem grādiem,piem., uz 2 viņas vienkārši nesilt. Nav kam izteikt savas pretenzijas, jo darbinieki, kas uzstāda šīs baterejas neko sīkāk nevar paskaidrot. Apkures skaitītājus mums uzstādija koplietošanas koridoros, jo tā redzoet ir izplānots, šorīt saskārās daudzu dzīvokļu īpašnieki ar to, ka šiem skaitītājiem jau ir nozaktas baterejas, kas esot ilgmūžigas un neviens par to atbildību neuzņemas, ne namu apsaimniekotājs LNA, ne celtniecības firma. Mums pat nav ārdurvju, jo mājā var vienkārši ieiet, kas grib un tātad arī noraut šos skaitītājus, aizgriezt apkures ventīļus u.c. Urrā Elementum R nolīgtajam projektētājam !

B