Ēku projekti & Pārvaldīšana SIA - Slikts serviss

Tas bija sliktākais serviss manā dzīvē!

Ekspluatācijā nodošanas procesu nevarēja pabeigt divus gadus. Attieksme pret klientu ir šausmīga, neceļ klausuli, atbildi jāgaida divas līdz trīs nedēļas, te slimo, te ir atvaļinājumā, darbs tiek veikts pavirši, neiedziļinoties dokumentu detaļās un niansēs. Iesniedzot dokumentus Jūrmalas būvvaldē, netika precizētas Jūrmalas prasības un standarti, visu izdarīja kā Rīgā, rezultātā viss bija jāpārtaisa. Dokumentus Būvniecības informācijas sistēmā nevarēja ievietot, lai gan citi to dara bez problēmām. Visu laiku pārsūta no viena darbinieka pie otra, procesu uzsāka ar vadītāju, pēc tam lietas pārmeta otram darbiniekam, un galu galā procesu vadīja trešā persona. Rezumējot: ilgi, neprofesionāli, visu jauc, attieksme briesmīga, ignorē klientus. Neiesaku!