AtrisinātaEksperts autoskola - Krāpšana

Pēc apmaksas veikšanas Mārtiņš Urtāns pazuda no WhatsApp uz vairākãm nedēļam. Visi uzņēmuma telefona numuri bija atslēgti. Kad parādījās atpakaļ, palūdzu atskaitīt atpakaļ naudu.
Teica, ka atskaitīs, bet tas tā ari nav izdarīts. Sola, ka "nakamnedeļ būs", "Atgādinašu grāmatvedei”, utt. Pārbaudot CSDD reģistrēto autoskolu reģistru izrādās, ka autoskola nemaz nav akreditēta.
Lursoft uzrādãs lieli nodokļu parādi. Atradu cilvekus, kas vinu pazīst un tie arī teica, ka, lai arī agrāk esot bijis labs instruktors, pēdejā laikā visiem pieredze ir bijusi slikta.

25.05.2024

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Roberts 12.06.2024

Rediģēts: Pēc vairākkārtējiem jautājumiem, sūdzībām policijā, CSDD un internetā, nauda pēc pāris nedēļām tika atgriesta.

R