www.sudzibas.lv EK SIA Krāpšana

EK SIA - Krāpšana

Neieteiktu strādāt pie cilvēka vārdā Edgars Krastenbergs (strādā zem firmām EK13, EK BUILDING SIA, MK7 utt), darbojās Babītes ciematā, Mežāres, Elizabetes ielā, pie dvīņu mājām.
Naudu sākumā maksā, pēctam pievāc sev, attieksme pret strādniekiem drausmīga, lamā un dzen kā suņus.
Mēģina ar citiem "apakšniekiem" sarunāt ka uzskaitīs naudu no savas firmas un lai priekš viņa strādniekiem un viņa paša izņem skaidro naudu un nodokļus neatmaksā, līdz ar to apkrāpjot un iedzenot mīnusos. Atrauj citus cilvēkus no darbiem un pieliek pie saviem darbiem un pēctam nesamaksā. līgumus nedod utt.
Ganjau neesam vienīgie apkrāptie, strādnieki mainījās regulāri. Uz kontaktu neiziet, par parādiem neliekas ne ziņas. Parādi mērāmi tūkstošos. Pats pārvietojas ar WV CADDY auto un Porsche Cayenne bez autovadītāja apliecības.
Naudu samaksāt nevar, bet ar savu draudzeni Jūliju Rjabcevu kopā dodas uz Balī atpūsties.