www.sudzibas.lv Eden Krāpšana+slikts serviss

Eden - Krāpšana+slikts serviss

11. Jūnijā pasūtīju ūdeni šajā uzņēmumā man teica ka var piegādāt to tikai nākošā ceturtdienā. Okey, es piekrītu un paprasīju kaimiņiem saņemt to ūdeni (2x18,9l pudeles+aprīkojums priekš ūdeni uzstādīšanai) . Atbrauca, atveda. Es visu pati uzstādīju mājas un pagaršoju to ūdeni, viņa bija briesmīga un pēc 3 dienām es viņiem piezvanīju un pateicu lai viņi man atgrieža naudu un paņēma atpakaļ to, operators man teica ka ja viena pudele nebija iesākta viņi var atdod naudu par to, ka arī teica ka varēs atbraukt pakaļ pudelēm tikai nākošā ceturtdienā! Okey, es piekrītu. Viņi atbrauca, visu paņēma, man atnāca nauda 10,99€ par ūdeni, es domāju ka ar to viss beigsies, bet nē,21.06 viņi atsūtīja man rēķinu uz summu 10,99€, kad es piezvanīju viņiem, viņi teica ka man ir jāmaksā par vienu pudeli un pudeles dezinfekciju, tipa šitās pudelēs stāvēja pie manis divas nedēļas un viņi nezin ko es ar viņiem darīju, neskatoties uz to ka viena pudele vispār nebija atvērta! Viņi izdomāja to shēmu ar dezinfekciju un pat savā līguma par to nekas neminēja! Kā arī līgumā bija rakstīts par "parakstu" un "pieņemšanas-nodošanas aktu" es ar savu roku vai eparakstu neko neparakstīju, bet runājot ar operatoru man teica, ka es parakstīju līgumu ar viņiem, kad nospiedu keksīti viņas saitē, ka es piekrītu eden noteikumiem. Es noteikti neiesaku šo uzņēmumu un esmu ļoti neapmierināta!

26.06.2024