Eco Corner / Tidy up - Krāpnieki

Labdien. Rakstu sakarā ar šo/sīm firmām. Respektīvi brāļu uzņēmums/i, kas čakarē cilvēkus. 1. Strādāšana ir zem jebkādas darba normas. Vergu darbs. Viss ir jādara ar rokām un lāpstām, nav ne bobkata, ne normālu instrumentu , nekā. Bruģis jānēsā klāt ar rokām 40m attālumā, vai arī jāstumda ar beigtu tačku. Šķembas un smiltis arī jaiznēsā un jāizmētā ar lāpstām. Un viņiem tas ir vienalga. Prasīs no jums izdarīt nezkādus apjomus, kas reāli nav iespējams , ja viss jādara vienam vai divatā. 2. Samaksa. Tiek maksāts par padarīto, un pie šādiem darba apstākļiem nav iespējams nopelnīt neko. Es par 4 dienām saņēmu 50 eiro, kaut tiku pieņemts kā bruģētājs, kas visu daudz maz saprot. Priekš darbā kas tur ir jāpaveic, samaksa ir smieklīga. ~1eiro/m2. 3. Mētāšana no viena objekta uz otru. Vienā dienā strādāsi vienā rīgas malā , nākamajā jau otrā. Un reāli klāt nav neviena , kas piefiksētu cik daudz tiek izdarīts attiecīgajā objektā, tākā darba alga tiek aprēķināta pēc nezināma principa. 4. Strādnieki. Uz sezonas beigām bijām 3. Par tām 4 dienām kamēr strādāju, tika pieņemti 3 jauni, kas tikpat ātri arī aizgāja. Un tā notiek visu laiku, kāds atnāk un tikpat ātri arī pazūd. NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEIESAISTIETIES JEBKĀDA VEIDA SAISTĪBĀS AR ŠIEM UZŅĒMUMIEM!!!!

K