www.sudzibas.lv E-maksatnespeja Krāpšana, slikts serviss

E-maksatnespeja - Krāpšana, slikts serviss

Vēlos dalīties ar savu negatīvo pieredzi, izvēloties e-maksātnespējas procesu. Diemžēl, pēc tam, kad biju samaksājis par viņu pakalpojumiem, saskāros ar virkni problēmu.

Pirmkārt, abi speciālisti bija ļoti grūti sasniedzami. Sazināties ar viņiem bija gandrīz neiespējami, un atbildes uz maniem jautājumiem saņēmu tikai pēc ilgstošas gaidīšanas vai vairākām atkārtotām pieprasījumiem. Kad beidzot izdevās ar viņiem sazināties, saņemtā informācija bija nepilnīga vai neskaidra, kas tikai palielināja manu neskaidrību par procesa norisi.

Turklāt darbu izpilde tika nemitīgi atlikta, un man netika sniegti pietiekami pamatoti iemesli šādai kavēšanai. Tas radīja man daudz stresa un aizkavēja procesu.

Šī pieredze mani ļoti sarūgtināja, beigās nācās meklēt palīdzību citur. Es iesaku citiem būt uzmanīgiem, apsverot sadarbību ar sabīni luci un mārtiņu celmu maksātnespējas lietās...

K

R Robertto 3 st atpakaļ

Pagajusaja gada Biju pie vieniem klatiene robezu iela 46, viss likas labi… Martins Celms likas profesionals jurists Izrunajam visas nianses par maksatnespejas uzsaksanu? Par izmaksam samaksaju skaidra nauda ap 1300 euro uz vietas, ceku neiedeva, tikai ligumu, par ligumu Sabine Luce paskaidroja ka ceks nesot vajadzigs jo esot parakstits ligums no visam pusem. Liguma bija vel valsts maksajumi ap 1300€, tos parskaitiju uz valsts kasi. Dokumentus iesniedzam tiesa, bet pec 3 menesiem process tika izbeigts jo man bija azartspeli darijumi, bet konsultacijas laika Sabine Luce un Martins Celms neko par to nemineja, ka nedrikst but un pat nemaz nemeginaja parliecinaties, vini tikai runaja par naudu, ka atrak jasamaksa un viss busot labi. Neiesaku nevienam ar viniem sadarbities!

E Emils.B 2 st atpakaļ

Šis pats? https://nra.lv/latvija/kriminalzinas/72143-par-uzbrukumu-ar-beisbola-nuju-lielbritanija-notiesats-latvietis.htm

E emily.melly 44 min atpakaļ

Spriežot pec raksta Mārtiņš Celms ir rūuudīts noziedznieks jau 12 menesus pavadījis aiz cietuma restem, ļaudis esiet vērīgi un uzmanatiew no šāda cilvēka