www.sudzibas.lv DirectMarketing OU Mārketinga speciālisti atļaujās uzdoties par ārstiem

Directmarketing Ou - Mārketinga speciālisti atļaujās uzdoties par ārstiem

Zvanīja, piedāvāja vitamīnus. Visa saruna bija sakarīga līdz brīdim, kad minēju, ka tā kā pašlaik plānoju grūtniecību neesmu pārliecināta vai viņus maz drīkstu lietot. Dāma nezinot faktus atļāvās izteikt savu viedokli ''tas ir jau ir dabīgs, tur nekas tāds slikts nevar būt''. Es neesmu glupa, lai šo viedokli ņemtu vērā no mārketinga kompānijas, bet pasarg dievs, ja kāda Dāma to būtu uztvērusi kā faktus!

Par piemēru, a vitamīns arī ir dabīgs, bet ja to lieto grūtniecībā tad bērni dzimst ar smagām kroplībām.

Ja nezini produkta specifikāciju tad paturi mēli aiz zodiem. Vai arī noskaidro un tad atzvani. Vai arī piedāvā man saskaņot ar ārstu un tad atzvani pēc 2 nedēļām.

Pārdot gribēja par katru cenu, pat ja bērns piedzimtu ar Veselības problēmām. Paldies! Ētika notika nav pirmajā vietā!

3 st atpakaļ

Good Intentions 3 st atpakaļ

Viņiem vienalga - galvenais pārdot.

Good Intentions 3 st atpakaļ

Es strikti neiesaku uz jebkādiem šāda veida zvaniem piekrist jebkam.