www.sudzibas.lv DHL Latvia Negaidīti slikts piegādes serviss

DHL Latvia - Negaidīti slikts piegādes serviss

Pirmo reizi sastapos, ka DHL serviss ir tik zemā līmenī. Bija korporatīvais pasūtījums, kuru veidoju un gaidīju gadu. Kas beidzot pasūtītajs man nosūtīja paku, DHL to pieņēma atmuitošanai un sazinājās ar mani. Viss bija kārtībā un es mierīgi gaidīju pēc tam kurjeru. Un tagad izrādījās, ka kurjers paku nepiegādāja, it kā nevarēja mani sasniegt un DHL pēc tam meklēja manus kontaktus pie pasūtītaja, un beidzot pēc 14 dienām manu paku nosūtīja atpakaļ uz Lielbritaniju! Nopietni?! Muitas specialists varēja ar mani sazināties, bet piegādes nodaļa jau nē! Līdz ar ko mana tik ilgi gaidīta uzņēmumam paka aizlidoja atpakaļ. Kas samaksās par ātkartotu sūtīšanu un atmuitošanu?! - uz šo jautājumu man DHL neatbildēja. Kā tā sanaca, ka muitai bija mans kontakts, bet kurjeram nē? - arī nemācēja atbildēt. Liels paldies par perfektu servisu!

24.10.2024