deratizācijas, dezinsekcijas pakalpojumi - krāpšana

Labdien!

Vēlos jūs informēt par firmas Sia ""Deratec" bijušajiem darbiniekiem! Raisu Harčenko un Daigu Tropu. Šīs abas sievietes piedāvā Deratizācijas un Dezinsekcijas pakalpojumus kafejnīcās, noliktavās, ražotnēs un citās ēkās vai teritorijās, kurās nepieciešama kaitēkļu iznīcināšana. Šīs divas sievietes izmantojot Sia "Deratec" vārdu veic nelegālas darbības ar kvītīm un cenšas izkrāpt naudu patstāvīgajiem firmas klientiem, radot neslavu firmai un veic krimināli sodāmas darbības!

Godājamie klienti, topošie klienti un bijušie klienti - daru jums zināmu, ka šīs sievietes nav kvalificētas un sertificētas.

Pārkāpjot likumu ir dibinājušas savu firmu, kas nodarbojas ar kaitēkļu apkarošanu!
Lūdzu, arī privātpersonas, uzmanāties no šīm divām sievietēm, jo neprofesionāli kaitēkļu apkarošanas pasākumi ir ne tikai kaitīgi jums, bet arī apkārtējai videi.

Ar cieņu