Delska (Deac) Digitālās Ekonomikas Attīstības Centrs - Krāpšana

Sveiki vēlējos izteikt sūdzību par uzņēmumu Digitālās Ekonomikas Attīstības Centrs šajā uzņēmumā bija reklamēta vakance par (IT) Tehniskā atbalsta dienesta speciāliste (-s) bija pieprasītas valodas Nr.1 Latviešu Nr.2 Angļu bet intervijā teica kad laikam vajadzēs arī krievu valodu labi saprotu būs jāmācās uzņēmums teica kad apmaksās apmācības bet tas nekad netika darīts labi saprotu kad šajā komandā neiedewros labi strādāju bet prasu par ko iet runu neviens negribēja man palīdzēt saprast, diemžēl šajā uzņēmumā lieto tik necenzētas lekcikas kad sajūta būt kas es esmu uz ielas kad jaunieši tā saka bet tie cilvēki ir 50+ gadīg nav stāsts par to šis uzņēmums sadarbojas ar KRIEVIJAS IMPĒRIJU saskaņā ar MK noteikumiem tas ir pret likumu bet viņi ir apgājuši šo lietu lai pārbaudes nepamanītu to tie uzņēmumi kas ir no krievijas viņi ir reģistrēti latvijā bet strādā un KRIEVIJAS tā viņiem vēl no darba inspekcijas nav neviens pamanījis šo pārkāpumu.
Pats stūlbākais par šo uzņ'[emumu mani atlaida par to kad man palika slikti un es teicu savam vadītājam vai varu brauk mājās un veseļoties Sergejs Poloz teica mutiski kad jā protams vari braukt mēs tevi te nemocīsim ej atpūties nāc pirmdien. tajā pašā sitoācijā Elīna zēberga personāla daļas vadītāja tikai slikta lietas par ko mani atlaiž pamatojums ir tu nedrīkstēji doties mājās tev ir jāstrādā es tā bišķi apmulsu jo cilvēkam kam ir tik slikti kam varēja saukt 113 tak ir jālaiž mājās a tai sterilai vajag atlaist cilvēku kas poieteica slimības lapu pateica vadītājam visur bija zaļās gaismas.
PIRMS KAD PIESAKIES ŠAJĀ UZŅĒMUMĀ STRĀDĀ PĀRJAUTĀ VISSMAZ 3 REIZES LIETAS KĀ ARĪ VISU PIEPRASI RAKSTISKI!
Delska (deac) ir ļoti slikta kompānīja priekš darbiniekiem neiesaku šeit strādāt!

W