www.sudzibas.lv Daugule Māra Slikts serviss, slikta konsultacija

Daugule Māra - Slikts serviss, slikta konsultacija

Sveiki.
Rakstu sūdzību pret dakteri Māru Dauguli.
Es, Natālija Molodiha - 111262-10614., ausis tīru pie LOR speciālista reizi gadā, pēc ārsta ieteikuma, sakarā ar ausu īpatnībām.
Uz tikšanos ierados 2024.gada 23.oktobrī plkst.11.00. Daktere man pirmajā stāvā iztīrīja un mazgāja ausis (bija ļoti sāpīgi), palīdzēja palīgs, tad pārvācās uz citu stāvu . Ausi iekpuse bija viegli smērešanas ar violetu šķidrumu. Kad izgāju no kabineta, no kreisās auss tecēja asinis, visa salvete bija asinīs. Atgriezos kabinetā, daktere teica - ' ZĀLES IZPLŪST '. Daktere pat nepaskatījās uz manu ausi, asistents kaut ko iesmērēja man uz ausīm. Mana auss sāpēja visu dienu un nakti un dienu; no kreisās auss tecēja rozā šķidrums. 24.10.2024 es devos uz neatliekamās palīdzības centru un viņi man palīdzēja. Daktere rūpīgi apskatīja ausis (ausis mehāniski bojājumi, tūska un asinis), iztīrīja, izrakstīja zāles. Sāp un asiņo kreisā auss, lietos izrakstītos pilienus.
Man atkal jādodas pie LOR speciālista un jāārstē, Māra Daugale man ausis sabojājusi.

Es domāju, ka ārsta vecums neļauj viņam labi veikt savu darbu (ārsts pat slikti staigā, neko neredz un nejūt). Neiesaku ārstēties pie Māras Daugales

N

S Smadzen'sVaig? 15 st atpakaļ

Kāda jēga bija rakstīt savu personas kodu? Es, Smadzenes Vajag (123456-69420) nesaprotu.