www.sudzibas.lv Dārza draugi Patērētāju maldināšana

Dārza draugi - Patērētāju maldināšana

Uzņēmuma mājas lapā ir minēts ka var pieteikt mulčas piegādi 24/7. Realitātē pēc 17:00 tas nav iespējams darba dienās un brīvdienās vispār neved. Un rēķināšanās ar to ka klients nedzīvo mazdārziņā - nav izpratnes. Ofiss uz telefonu neatbild zvanot 1h no vietas vēl pirms 17:00 darba dienā. Piegādes šoferis arī nevar savu vadītāju sazvanīt un rēķina izrakstīšana aizņem mūžību. Un šofetis atļaujas mest nost klausuli. Kad tikām tik tu ka tomēr sagaidīja un piekrita izkraut, tad lūgums aiznest maisus pāri dārziņam 100 m - ir neizpildāms lūgums. Tas jādara klientam. Sievietēm ar maziem bērniem kas ir klients - pilnīgi nerekomendēju. Un vispār šoferim nav jāsūdzas par to ka netiek mājās pie ģimenes. Tieciet galā ar saviem darbiniekiem vai nesoliet ko nevarat uzpildīt! Tā ir patērētāju maldināšana.