Darja Kuriloviča - apmelošana

Darja un viņas vīrs tik ļoti māk apmelot cilvēkus ka vemt gribās,tika veikts remonts viņu dzīvoklī kur par veiktajiem darbiem netika samaksāts ne santīms tā pat tika piesavināti instrumenti kas atradās objektā tā pat krāpnieciskā veidā tika parakstīts papīrs pie notāra par parāda saistībā it kā es būtu aizņēmies naudu no viņiem summa bija 1000ls kas tika maksāta par darbu izpildi ka arī apejot jeb kādus nodokļus tika piedāvāta tāme uz Sia ar pvn šobrīd viņa visos portālos sūdzas par krāpšanu un vēl notārs uzlicis savus procentus un pieprasa 3000e lai samaksā par padarītajiem darbiem un nozagtajiem instrumentiem ja kādam sanāk ar šiem cilvēkiem darīšana tad ziniet tiksiet apzagti un pēc tam apmeloti tā lūk