www.sudzibas.lv CSDD Rupjš un nekvalificēts darbinieks

CSDD - Rupjš un nekvalificēts darbinieks

Labdien. Vēlos ziņot par nekompitentu un rupju darbinieku. Vārdā Roberts Sproģis. Veicot mana automobīļa tehnisko apskati vairākkārt tik pārkāptas personālās robežas, kā arī darbinieka attieksme un uzvedība neliecina par viņa kompetivitāti. Sāksim ar to, ka bagāžnieka nodalījums tika aizvērt ar spēku, kaut tam ir paredzēts pašpievilkšanās mehānisms. Neizmantojot to tas tiek bojāts. Jautājot vai nevar saudzīgāk saņēmu rupju atbildi. "Par tādu ir jābrīdina". Tālāk motora pārsegs tika aizcirsts ar spēku, nevienu vien reizi, spēcīgi klapējot to. Nevienu vien reizi! Bremžu stendā tika vairākkārtēji lauzta elektriskā stāvbremze. Pamatojoties uz to ka sildīs bremzes sākot: " Es sildu stāvbremzes lokus lai TU izietu tehnisko". Kā arī neiztika bez asu vārdu pārmijas mana adresātā. Vēlos lai jūs pārbaudat manis raksturoto situāciju, kamerās kā arī intervējot šo personāžu. Es neuzskatu ka darbam ar cilvēkiem ir jāpielaiž rupji skaudīgi un necieniski darbinieki. Tiekam galā ar šo!

24.10.2024

K Ketry 25.10.2024

Bija gandrīz tas pats. Ļoti rupjš un negatīvs darbinieks. Ar bagažnieku un bremžu stendu identiska situacija.

Pacco_al 25.10.2024

vairākkārt tik pārkāptas personālās robežas,
neliecina par viņa kompetivitāti,
raksturoto situāciju,
arī intervējot šo personāžu,
necieniski darbinieki.
KAS TĀ PAR VALODU? Jāsūta ziņa valsts valodas centram, lai uzliek soda naudu par valsts valodas kropļošanu.

E Eva Reinsone 25.10.2024

Šis darbinieks ir jauks un patīkams. Viņš noteikti nedomāja neko sliktu, kad vēra kāda klienta bagāžnieku. Kāpēc lielai daļai atrodas tik daudz brīva laika, lai kādo nomelnotu, bet pozitīvām atsauksmēm Jūs brīvu laiku neatrodat? Tas ir Jūsu spoguļa attēls.

M Marika Mareka 26.10.2024

Vai autoram latviešu valoda ir dzimtā valoda? Ja tā ir - kauns.

S sannas 25.10.2024

Autoram pašizdomāta valodiņa, tik daudz nedzirdētu jaunvārdu...
Personālās robežas, kompetivitāte, ak vai.

F FedNlanderz 26.10.2024

Man pagāšgad ar attieksmi bija kaut kas līdzīgs, ļoti agresīvs un nekompetenti, nezinu vai nelaimīgs ar savu dzīvi kā tādu vai darbs noved, nav ne jausmas un godīgi sakot, pat neinteresē, tikai lai adekvāti uzvedās un attiecās.
Kāda suņa pēc vajag pilnīgi liekas un ne pa ķeksi konfliktsituācijas.
Nezinu kā būs šogad

G Gulbenietis 26.10.2024

Kur aizrādījums par to, ka glušaks gada laikā trasi gandrīz nav redzējis, jo brauc, kā babiņa? Un šis nelietis cenšas izpirdināt aparātu, lai tu atgāzes izietu.

A Andža ozo 15 st atpakaļ

CSDD darbinieks Roberts ir gatavs izdarīt visu lai no CSDD Tu izbrauktu nelaimīgs, pat ja mašīna atbilst tehniskajām stāvoklim.
Izskatās ka cilvēkam ir kādas problēmas pašam ar sevi.