www.sudzibas.lv CSDD Auto reģistrācija

CSDD - Auto reģistrācija

Vēlos izteikt sūdzību par darbinieku, kurš veica transportlīdzekļa reģistrāciju. Es kā jau iegādājoties auto no kaimiņvalsts, man līdzi bija tikai pirkšanas un pārdošanas papīrs ar abpusējiem parakstiem un bilde no tehniskas pases kopija.
Tā kā auto veicu uz sievas reģistrāciju, palūdza sievas dokumentus, tad kko datora tur pabakstīja, tad lika auto piedzīt uz numura salīdzināšanu. Salīdzināja, viss ok, ejam atpakaļ, tad viņš bagsta tālāk to pc, pēctam printē, ar mārkeri iekrāso un dod lapu, (pēc pieredzes iekrāso, tik cik jāsamaksā kasē un jānāk atpakaļ) a viņš bez vārdiem vienkārši Saka "izlasām, kas rakstīts". Un tur rakstīts - reģistrācija atteikta, jo nav orģinālās tehniskās pase", a to viņš nevarēja pateikt pirms veica numura salīdzināšanu utt. Varbūt viņam ir politiski aizspriedumi pret cilvēkiem militārā dienesta formā.

29.08.2024

G Gonzo23 29.08.2024

Numuru salīdzināšana jau jebkrurā gadījumā būtu jāiet

Good Intentions 30.08.2024

Vajag lasīt nevis pēctam brīnīties.