www.sudzibas.lv Credit24 Slikts serviss

Credit24 - Slikts serviss

28.08.2024. Kad plānoju sakaru ierīce ņemt uz nomaksu, man atteica, jo... "ir nenomaksāts kredīta parāds. " tas mani pārsteidza, jo... Pildu visas savas kredītsaistības.
Sāku to noskaidrot, un izrādījās, ka man ir “nenomaksāts maksājums no 2024. Gada 17. Maija 94,38 eur apmērā! Ar kavējuma periodu 104 dienas!
No 2024. Gada 17. Maija tiku iekļauta parādnieku sarakstā uzņēmumā crefobirojs.lv un neskatoties uz to, ka kredīta maksājums tika veikts 2024. Gada 18. Maijā. , aizdevuma parādnieku sarakstā biju līdz 2024. Gada 28. Augustam, līdz sāku noskaidrot atteikuma maksāt pa daļām iemeslu un vērsos uzņēmumā ar pretenziju.
Es saņēmu šādu atbildi uz savu sūdzību:
"paldies, ka sazinājies!
Informējam, ka tev bija kavēti rēķini, jo tā arī uzrādas parāds.
Informācija vietnē crefobirojs.lv ir nodota atjaunošanai.
Aptuveni 2 darba dienu laikā redzēsi datu atjaunošanos.
Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinies ar mums! "
mani uzreiz, nākamajā dienā ielika parādnieka sarakstā, bet izņemt aizmirsa. Tas ļoti uzskatāmi parāda uzņēmuma attieksmi pret klientiem (kredītlīniju izmantoju kopš 2015. Gada) .
Bet reklāmā teikts pavisam kas cits:
""credit24 – saprotami un droši
kredīts24
izcila apkalpošana — vairāk kā 50 000 klientu visā Latvijā izvēlas credit24. Uzticams sabiedrotais ar vairak k 17 gadu pieredzi. Viss ir vienkārši. Uzticams. Izcils serviss. Palīgs īstajā brīdī. Ātrs un personīgs. Personīga pieeja. Ērtības: labās prakses principi, jauni digitāli risinājumi. "

29.08.2024

I