Ceļo gudri, SIA "MIASFOR", izkrāpj naudu - Krāpšana

Sergejs Šaburovs no Liepājas nodarbojas ar krāpniecību. Piedāvā cilvēkiem ceļojumus (bez licences), saņem naudu par tiem, tad paziņo, ka ceļojums nenotiks dažādu iemeslu dēļ, un naudu neatgriež. Vai - ja klients pats atteicies no ceļojuma, arī naudu par pakalpojuma neīstenošanu neatgriež. Sola naudu atdot, bet to nedara.

Stāsta, ka ļoti cenšas atgriezt naudu, ka būs tuvākajā laikā, spiež uz jūtām, bet tā paiet mēneši, kādam jau termiņš tuvojas gadam.

Apkrāpto cilvēku skaits aug, viens ar otru sazinās soc. tīklos, raksta iesniegumus PTAC, policijai, bet pie savas naudas netiek.

Sergejam Šaburovam PTAC liek sodus, bloķē soc.tīklus [slēpt]@tohike), bet viņš veido jaunus, lai turpinātu bez licences vest cilvēkus ceļojumos, kuri nenotiek, bet par kuriem turpina saņemt naudu.

Pārņem dusmas un bezspēcības sajūta. Vienīgais veids, kā šādai problēmai pievērst uzmanību un uzrunāt tos, kas vēl nav tikuši ievilināti krāpnieka nagos, ir rakstīt publiskas sūdzības kā brīdinājumu.

Varbūt kāds vēlas aprunāties personīgi - Sergejs Šaburovs tel.nr. 29840754

L Luizianna 3 st atpakaļ

Viņs no celo gudri profila atraksta, ka nav nekāda sakara ar to hike un sia miasfor.
Pēc tam kad es zem visiem rakstiem saliku linku uz otru ierakstu te sūdzibu lapā.
Pēc tam ceļo gudri lapu izdzēš, bet no tās raksta ziņas un aicina sazinaties un norāda šo- savu- sergeja šaburova telefona numuru un raksta, ka ir ceļā uz Tatriem ar grupu. Pirmajā ziņa rakstīja,ka nesniedz tūrisma pakalpojumus. Kā var tā melot?
Viņš joprojām nesaprot, kur problēma, nejūtas vainīgs ne pie kā un tie visi kas tagad publiski sūdzas cenšas viņu nomelnot un graut viņa tā jau nelikumīgo biznesu. Tupāku zābaku var tikai pameklēt!