Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

caviarhouse-Lemberg ikri - nelietojami produkti

caviarhouse, adrese Kr.Barona88, izplata pārtikā nelietojamus ikrus- LACHSKAVIAR

KOKO - Просроченная рыба

Купил сегодня маринованную селедку со свеклой в Максиме фирмы KOKO - блевал дальше чем видел. Интересно что срок годности хороший, но уже в начале запах немного не понравился, уксуса много - видимо чтобы скрыть что положили уже плохую рыбу туда. Вобщем хотите поблевать - покупайте рыбные деликатесы фирмы KOKO.

D Marko - Vaikali

Ardeks produkcijas veikalu tīkls D Marko 26.01.2011. dienas laikā nevienu nebrīdinot pēkšņi aizslēdza veikalu. Tāpāt tas notika arī citās Latvijas D Marko tirdzniecības vietās. Kur lai pērk gaļu???

Forevers - Salits spekis pa 2. 59 ls kg

Salits spekis pa 2. 59 ls kg Vakardien (25. 01. 2010) veikala ¨super netto¨¨nopirku sia ¨forevers¨ salitu speki. Cena bija diezgan augsta - 2. 59 ls par kilo. Termins labs. Bet garsa... Tas bija nav salits spekis - tas pec garsas - cieta, bezgarsiga biomasa!!! Es pat saubos ka sis produkts razots latvija.Drizak tas ir spanija razots cuku spekis, kuro diemzel es kadreiz garsois... Ne riskeijet! Ne percijet!!!

Ventspils Gaļa - Kotlešu masa - zem katras kritikas!

Iki veikalā nopirku Ventspils gaļas Kotlešu masu "Iecienītā". Kad mājās kārtīgāk sāku pētīt etiķeti, izrādījās, ka ražotājs nav nekāda Ventspils gaļa, kuras logo rotāja etiķeti, bet gan Krekenavos mesa Lietuvā. Neesmu aizspriedumaina pret Lietuvas izcelsmes produktiem, tāpēc taisīju iepakojumu vaļā, lai ģimenei vakariņām saceptu kotletes. Masu nebija iespējams izmīcīt, viņa vispār neturējās kopā, pat pieliekot maizi un olas, apcepot kotletei vienu pusi, viņu nebija iespējams apgriezt uz otru...

"John West" tuncis savā sulā - Žurku spalvas zivs konservos

Žurku spalvas zivs konservos Ražotājs: John West Piegādātājs: SIA „Yunnat Baltic” Svars: 200 g Sastāvs: tuncis (skipjack), ūdens, sāls Vakar 20.01.2011 iegādājos bastiona Maximā tunča konservus "John West". Ataisot vaļā un liekot pie salātiem konstatēju spalvas skropstas lielumā.Pieņemu ka tie ir žurku izcelsmes svešķermeņi.Jo cita izskaidrojuma man diemžēl nav.Šo produkciju nekavējoties vajadzētu izņemt no visām veikala ķēdēm.Informēšu par to noteikti PVD. Ja manas aizdomas apstiprināsies noteikti apsvēršu domu par tiesvedību ar SIA „Yunnat Baltic” kurš ir oficiālais izplatītājs.

IKI - Krāpjas ar cenām!

IKI veikala krāpjās ar cenām. Iegāju, lai nopirktu olas. Skatos, akcija. Eju klāt, apskatu, likšu tūlīt grozā. Eju pie kases, lai samaksāt. Nopērku visu, salieku grozā. Eju mājas. Izvelku no maisiņa čeku un redzu, ka olas ko pirku uz akciju, čekā ir izsistas 20 santīmus dārgākas. Jutos kā piešmaukta. Nākamajā dienā gāju apskatīties. Vēl joprojām bija izlikta akcija!!Paņemu paku rokās un salīdzināju. Protams, ka svītru kods atšķīrās. Bet vēl labāk bija tas, ka meklējot īsto akcijas produktu...

Liepkalnu medus (no Jungent) - zemas kvalitrates produkts

Nopirku RIMI Liepkalnu medu, bet tas garsoja, itka tas butu sajaukts ar cukuru, kaut bija rakstits 100% medus. Nevienam neiesaku to pirkt. Pilnigi bezgarsigs medus - ka cukurs.

SIA RAMATAS - колбаса "Rīgas saļami"

Более невкусной колбасы до сих пор кушать не преходилось. Большее г... трудно представить. Технолога подвесить за ноги или расстрелять из пушки, заряженной этой колбасой. Отрава в чистом виде. Не советую рисковать своим здоровьем. Уще раз - колбаса "Rīgas saļami".

Sultāns kebabi - Drausmīgi negaršigs kebabs

Vakar nopirku kebaba komplektu. Kartupeļi un kola bija OK. Bet kebabs garšoja tik pretīgi, ka tālāk par pirmo kodienu netiku. Tā kā pēc dabas esmu kautrīgs un nekādu skandālu negribēju taisīt es to atstāju uz galda un aizgāju. Vēlāk vakarā bija nenormāli slikta dūša un es nožēloju, ka viņiem to nepateicu. Jebkurā gadījumā es tur vairs neiešu un neiesāku citiem. Vispār jau paskatoties cik netīras un nolietotas ir viņu telpas jābrīnās kāpēc es tur vispār sadomāju ēst...

slikti makaroni - slikti makaroni

sodien variju makaronus un pieberu par daudz sals! jopcik, edu un splaudos, tadel velejos pasudzeties. varbut kadam ar ta ir gadijies? laikam jau jadoma par precesanos, jo sita dzivot apnicis.

Balticovo - Olas garšo pēc zivīm

Balticovo olas garšo pēc zivīm. Nezinu ar kādiem zivju pārstrādes produktiem tiek vistas barotas, bet smaka un garša ir briesmīga. Uz sūdzībām Balticovo neatbild, tā tik turpiniet, var jau būt, ka Jums viens klients vairāk mazāk neko neizsaka, bet Balticovo produkciju vairs nepērku un par to brīdinu citus.

Елгавский мясокомбинат - Качество товара

Сегодня купила на Маскавас 163 в магазине МАКСИМА в упаковке 300 гр. "Galerta desa". (Магазин здесь, конечно, не причём). Первый раз этот продукт попал мне на глаза, рещила попробовать.И что же? С первого кусочка пошли хрящи, которые нельзя было пережевать, Даже кот не стал есть. Как не стыдно выпускать комбинату такой продукт?! Предлагаю работникам магазина попробовать и не принимать это изделие.

Drusti - torte

torte Pasūtīju uz dzimšanas dienu torti ar uzrakstu Vitai 40, centrāltirgū, kur ir Drustu stends. Aizejot pēc pasūtījuma un atnesot mājā, konstatēju, ka uzraksts ir Zitai 40. Gribēju braukt atpakaļ, bet vīrs teica, ka lai jau paliek tas uzraksts. žēl, ka tik pavirši strādā. vairāk neiešu uz Drustiem pirkt kūkas un citiem arī neieteikšu. Pārdevēja ari bija nelaipna.

Mini tirdziņš Ziepniekkalnā - Veca gaļa

BRIIDINAAJUMS...iegādajos malto gaļu kilogramu un ribiņas kilogramu Ziepniekkalna MINI tirdziņā kas atrodas netālu no rimi uz valdeķu ielas.gaaju uz maajaam un sapņoju kaa eediisu apceptas ribinjas un maldas galjas sacepumu ar kartupeljiem. :( atveru maisinju.. un taaada smaka. peec kakja mizeliem.:( ceku diemzeel nepanjeemu. maltaa gala bija 50 uz 50.. sacepta eedama. bet taas ribinjas taa oda ka suns bij gar zemi... pirms manis pirceeja ar pirka tas ribinjas. taa slaveeja.. domaaju jaapanjem...

šokolades konfektes - kvalitate

SIA'' ELOHIM GIBUR" neperciet šitas firmas šokolādes konfektes-izteikti pretīga garša. No kaut kādiem mākslīgiem taukiem/

svaiga gaļa - ss.lv administrātors

ss.lv administrātors bojā ss.lv reputāciju, ss.lv atsūta paziņojumu, ka beidzas mana sludinājuma publikācijas termiņš un piedāvā to pagarināt, izdaru visu pareizi, lai pagarinātu, bet pašaš beigās parādās, ka varu iesniegt tikai maksas sludinājumu, lai gan ir pagājis mēneisis no pēdējās publikācijas šai sadaļā, administratora programa man ziņo, ka "nevaru iesniegt bezmaksas sludinājumu 7 dienas pēc iepriekšējā publikācijas" man tas izskatās pēc nekaunīga mēģinājuma izspiest naudu no ss.lv lietotājiem. Iesaku masveidīgi pārorjentēties uz cieitm pakalpojumu sniedzejiem.

Šampanietis - Slikta pašsajūta

Man pēc šampanieša rīt sāpēs galva, un pamodīšos es mēreni mundrs!

mandarini - kur vel sliktāk

Nu tas ir galīgi garām mandarīni galīgais sviests pārsaldēti ka salavecis būtu kauns pārdot!!!

Hanzas Maiznīca - Baltmaize

Baltmaize Vai kads nevelas iegadaties Hanzas Maiznicas "Meldera" baltmaiziti? Ir deriga dazhadas dzives situacijas, piemeram - var iekart eglite, izmantot ka brilles un tamlidzigi, ko jusu fantazija jums saka prieksha.Uzmanibu! - Nav deriga ievarijuma un citu shkidru nashkju uzzieshanai, var netisham sacukoties!Izskatas ka Hanzas Maiznica nemak pareizu kalkulaciju izskaitit, lai maizei nerodas shada veida krateri.