Reitings Pārējās

Uzņēmuma uzticības līmenis
Prieka Vēsts
P. Dussmann

WEGA Sourcing B.V. - Uzmetēji

Aizbraucot uz šo firmu stradat nesamaksā lidz galam naudu, sola , ka samakās, bet solijumi mainās, beigu beigās nauda neparādās tikuntā! Nebrauciet uz turieni!!!!!

JAFA TŪJA, ESPRECOS.LV - kāzas, kāzu organuizēšana

arī mēs "iekritām" uz šo vietu. Svinējām kāzas. Tik netīra, negodīga vieta-runāju tieši par elīnu un inu, kuras skaitās "kāzu organizatores". tik daudz nervus pazaudējām, domas abām mainās katru dienu, un tā visa lielā tēlošana-, skatās acīs un melo, ka neatceras norunu...šī vieta nav pelnījusi sevis aukt par-kāzu organizēšana!!!!!vispār vāks!!!! Lai kāzas nesabojātu, jo atcelt negribējās tikai dēļ kaut kādas elīnas vai inas-- pati pieslēdzos laicīgi visam un nooganizēju...protams, nervu...

A alizey 10.01.2013

Clean Control - Sabojātās mantas

Sabojātās mantas Gada beigās viestnīcai nācās steidzami izmazgāt lielu daudzumu gultas veļas. Ilgadīgie sadarbības partneri bija devušies garākās brīvdienās, tāpēc nolēmām aizvest veļu uz CLEAN CONTROL t/c Alfa, kurš bija viss tuvāk un apsolīja atdot veļu jau 2.janvāra vakarā. Nedaudz nobrīnijos, ka uz pieņemšanas kvīts bija sarakstīts, ka veļai 60 procentu nolietojums, traipi. Meitene pieņemot manu 11 kg smago maisu pat nepaskatijās kas tajā iekšā. Veļa jauna. Bet vecgada vakaru gaidot jau prātā citas doma...

HANSA darba iekartosanas firma - KRÁPSANA

Potenciálie HANSAa klienti! Lúdzu, izlasiet arí citas atsauksmes un NEIZMANTOJIET HANSAs pakalpojumus. Neticiet saldajiem meliem neviená birojá - ne Rígá, ne filiálés. Netiek dotas parakstíto dokumentu kopijas, izmantojot bezizejas situáciju piespiez parakstít pretlikumígus dokumentus (parádzímes), neuzráda cekus par pakalpojumiem (lidmasínas biletém uc), nepiekrít, ka bileti varu nopirkt pats. Anglijá pretí firma, kura neregistré darbinieku ienémumu dienestá un lídz ar to var iekultie...

D deno 09.01.2013

Edijs Strods - Krāpniecība,Problēmu kamols

Auto nomas īpašnieki,Edijs Strods,izomā auto un par to nesamaksā,pievērsiet uzmanību tie,kas īrē busus! Edijs Strods,ja kādreiz vēlaties kādu sadarbību ar šo cilvēku,tad nu ziniet,ka problēmas un nervi pret viņu ar laiku vairs nebūs. Kārtīgs krāpnieks,afērists,nenopietns,neuzticams,zaglīgs manipulātors. Nevienam darba devējam šāda tipa strādnieku neietektu pieņemt.Visu laiku kādas problēmas,naudu parādos ieslīcis līdz pašam dibenam,tapēc arī dara visādas stulbības,kā,piemēram,zog,tad mūk un neatbild uz tel. zvaniem.

S sta11 07.01.2013

Artis un Mārite - Sit Mārīti

Sit Mārīti Artis Butāns pameta Mārīti. Viņš viņu sita Alūksnē.

Z Zāgis 07.01.2013
Komentāri 8 Pārējās

skupka24.lv - бородач

Я хотел заложить DVD плеер. Я предворительно звонил,узнал примут ли эту вещь,сказав марку и модель мне консультант ответил что возьмут. На следущий день перед работой я решил заложить эту вещь, так как тупо не было даже денег доехать до работы. Когда я пришёл в ломбард мне открыл окошко небритый мужчина .он меня даже слушать не захотел,а захлопнул перед носом окошко не выслушав. У меня был полный комплект .. коробка,документы,все провода,пульт. И это называетса *Отличный сервис *Мы всегда...

Lex - Karpnieks

http://www.sudzibas.lv/?search=draugs+krapnieks&x=0&y=0 Vienu reizi es jau te virziju jautajumu. Tagad es varu drosi pateikt vinju vardu tas tipa draugs ir Janis Liepins no Jelgavas vinjam ir Pasta iela biroja juridisku jautajumu risinajums Maestro. naudu ta es no vinja nedabuju bet mekleju. Visus kam nav nepatiksanas ar sito cilveku.

L Lex 03.01.2013

Ziemeļu Mols - вопрос

Всем привет! Хочу устроится в компанию Ziemelu mols ловить или обрабатывать рыбу в Норвегии. Кто нибудь работал у них?

A Andrej5000 26.12.2012
Komentāri 31 Pārējās

Zemelu mols - вопрос

Всем привет! Хочу устроится в компанию Zemelu mols ловить или обрабатывать рыбу в Норвегии. Кто нибудь работал у них?

Interkosmos - Attieksme un dzivosana

Attieksme un dzivosana Sveiki. Es esmu bijusais darbinieks kas kadu laiku stradaja Interkosmos.nl Gribeju pavestit so un to lai cilveki zin ar ko saskaras dodoties pie viniem. Puse Agenturas ir no Polijas , kuri nemaz nemak lielaka dala runat Angliski , Meitenes kas strada Salatos Groetenhof vai ka tur bija jaunais nosaukums aizmirsu . Tur nodalas prieksnieks meitenem skarbi sakot uzmacas. Madara Kas strada offisa un ved cilvekus uz darbu stasta loti daudz mulkibu . Vina vienkarsi grib but ta gudra ar savu draugu...

Klients - Temperatūra

Kā Jums nav kauna.Jā,24dat.. Skaiti ,cilveki slimo,Jūs atpūšaties...vakarā tikai svētki sākas,Jums svētki visu dienu....pat nav vairs tik būtiski Purvciems va Pļavnieki

R Rets 24.12.2012

SIA "ADK Serviss" - kvalitate

Labdien. Veletos Jus bridinat, ka firma SIA "ADK Serviss" nekvalitativi izpilda savu darbu. Saksim ar to, ka bija norunats, ka darbinieki atbrauks pecpusdiena, bet atbrauca velu vakara. Vizuali nebija redzets brakis, parbaudiju rokturus un logu atversanu/aizversanu viss bija kartiba. Pec darbinieku aizbrauksanas velreiz parbaudiju un atklaju to, ka starp lodzija darvim un sienu ir caurvejs, bet kad ataisiju lodzija durvis un paskatijos no taluma, durvis bija pavisam skibas. Pec darba darbinieki pat aiz sevis neko nenovaca, esmu loti apbedinata.

Ziedu veikals "Linda" Zirgu ielā - Rekets

Tika pasūtīts sēru vainags ar lentu. Tika veikta priekšapmaksa par pilnu summu (valsts pārvaldes iestāde esam) - 60 latu. Aizejot stundu pirms bērēm saņemt vainagu tikām nostādīti fakta priekšā, ka rēķinā lenta nav tikusi iekļauta un bijis runāts, ka par lentu būšot norēķināšanās skaidrā naudā. Protams par to mums pirmā dzirdēšana. Pārrunājot ar kolēģiem situāciju, atklājām, ka šis nav pirmais šāda rakstura gadījums ar ziedu salonu. Tika informēta arī mūsus iestādes atbildīgā persona un tiks pārdomāta turpmākā līguma slēgšana ar minēto "šaraškina kantori".

U Urzula 21.12.2012
Komentāri 1 Pārējās

RĒZEKNES CEĻI - Rēzeknes pilsētas ceļu stāvoklis ziemā

Gribas izteikt tik daudz vārdu vērstu uz Rēzeknes Ceļi, jo visu laiku, kamēr Rēzeknē ir sniegs, ceļi netiek kaisīti un dažreiz pat tīrīti, nākas pat ar labām riepām domāt, kā nobraukt savu maršrutu tā lai nesasistu auto vai kāds neietriektos manī. Nesaprotu kur tad mūsu pašvaldība tērē naudu, ja pat par tādām elementārām lietām nevar parūpēties, skaidri zinu vienu, ja tikšu avāijā uzreiz iesniegšu sūdzību tiesā par ceļu segumu kād ir mūsu pilsētā un novadā.

D Dan1lan 20.12.2012
Komentāri 0 Pārējās

Venden ūdens - Nekompetenti, agresīvi darbinieki!

Nekompetenti, agresīvi darbinieki! Nekompetenti, agresīvi darbinieki! Konkrēti saskāros ar Juri . Kurš ir ļoti agresīvi noskaņots pret iekšējiem kārtības noteikumiem.

E ema 20.12.2012
Komentāri 1 Pārējās

"Zemturi ZS"SIA - darba algas

Neieteiktu nevienam iet stradāt uz šo zemnieku saimniecību,jo tur strādājot normālu attieksmi un darba algu nesagaidīt.Jāstrādā ļoti garas stundas reizēm līdz pat 20h diennaktī.Alaga uz papīra 200 ls,Pārējā it kā "aploksē" tikai taja aploksnē reti kad ir kaut kas.Jo viņiem nekad nav naudas ko izmaksāt, ja arī kādam izmaksā tad pārējiem tikai atliek cerēt.Vecais saimnieks Jānis Višņevskis darbiniekus vispār neuzskata par cilvēkiem.Dienas norma ir izlamāt visus strādniekus un tad var dzīvot.

S sano88 19.12.2012

Почта Pasts.Lv - Время доставки посылки

Отправляли посылки из России в Ригу и наоборот в одно и то же время. Не смотря на то, что почта России работает в последнее время безобразно, но от Латышской почты Pasts большой задержки посылки никак не ожидали. В Россию посылка дошла в срок, даже раньше (за 12 дней). В обратном же направлении идет свыше 2-х недель. Заминки были именно на стороне латышской почты и таможни (это можно было отследить по трек номеру). Плохое впечатление осталось.

A antoxa 18.12.2012
Komentāri 2 Pārējās

VŠĮ "Litsafaris" - Pieredze "Litsafaris"

Vēlos padalīties ar savu darba pieredzi Publiskajā iestādē "Litsafaris". Publiskā iestāde "Litsafaris" ir Lietuvā dibināts uzņēmums un atrodas Viļņā. Uzņēmums nodarbojas ar apmācību un semināru organizēšanu. Šajā iestādē strādāju kā apmācību menedžere. Akcionārs, īpašnieks D. M., manuprāt, ir neētisks un netaktisks cilvēks, kuram, iespējams, ir problēmas, ja bez jebkāda kauna draud saviem darbiniekiem. Lūk, daži piemēri, ko man nācās klausīties no viņa: "Tev ar galvu problēmas", "Es uztaisīšu...

B Burkāns 18.12.2012

Multipack - Negodīga uzņēmējdarbība

Negodīga uzņēmējdarbība Iesakām izvairīties no šī uzņēmuma potenciāliem sadarbības partneriem- piekopj negodīgu uzņēmējdarbību un iesaista savus sadarbības partnerus, klientus un piegādātājus savās shēmās un mahinācijās.

U Uznemejs 14.12.2012