Reitings Būvniecība

Invex Finance
LBTS
Privāt projekts

Reaton - Buvfirma nemaksā par padarīto

Buvfirma nemaksā par padarīto Strādāju kā apakšuznemējs. Par tekošo menesu izpildi tika visu laiku samazinati apjomui , itka nav viss izdarīts ,bet beigas pēdējais maksajums tai skaitā garantijas maksajumi netika smaksati vispar .Pieseja visadas lietas, ātkritumu izvesanu , ītkā manis ēļ tika vairākas reizes labot apmetums, objektā patereju elektribu un .tt.īšak sakot man pasam objekta jāmaksa par elektību un situmu . Varot saņemt 50 % no pēdēja maksajum vai neko !!!!!Ja es kasõīšos tad atdos mani juristiem tie mani saplosīšot . (Var arī svinu dabut ). Pats šefs

SIA Klimahouse - Krāpnieks Armando Benīnī

NVA.gov.lv sludinās ,,uzņēmējs,, itālis Armando Benīnī. Tagad vajadzīgs flīzētajs un autovadītājs. Sola 700ero mēnesī. Neticiet, vairāk par 10 eirikiem neredzēsiet. Pliks kā baznīcas žurka. Bija jau tāds ,,uzņēmējs,, Joahims Zīgerists pensionārus ar sapuvušiem banāniem baroja, šis eksemplārs ir tas pats. Visu teātri spēlē kopā ar savu tulci Līgu Brīvību. Tagad no Jūrmals bāzēsies Ķegumā. Jūrmala piedodiet jau piedirsta, jāmeklē jaunas vietas.Meistari, autovadītāji, ja gribiet palikt bez algas, tad uz priekšu!!!!

V vigo28 03.03.2015
Komentāri 2 Būvniecība

IS Sia - мошенники

Илья Старостин, который представляется директором SIA IS ( предприятие у которого нет регистрационного номера ) является мошенником. Берет аванс и пропадает, перед этим протянув время при помощи дешевых отговорок: то пилы поломались, то настроить станки не могут, то ребра поломаны ( надеюсь что это правда и какой-то из кинутых клиентов таким образом вернул свой аванс ). Я отдал ему аванс и не получил абсолютно ничего взамен. В данный момент занимаюсь поисками этого персонажа. Надеюсь, что специально обученные люди найдут и объяснят, что людей обманывать не хорошо.

SIA MI-2 - negodīgi būvnieki

Šis uzņēmums patstāvīgi kavē naudas izmaksas darbiniekiem, silti iesaku nekādā gadījumā nestrādāt pie viņiem. Darba vadītājs Jānis melīgi sola zelta kalnus, bet realitātē neko nesaņemsiet. Cik zināms baroti tiek tikai savējie, pārējie ir lieki un tiek uzmesti.

AtrisinātaTkn SIA, Tavs Koka Nams Grupa,Tkn Investment - Не платят, заработную плату не платят налоги!!!!

Безответственность и высокомерие! SIA TKN , SIA Tavs koka nams grupa, SIA Investment - Майя Романовская T. 26427170 и Мартиньш Романовскис T.20009070 мошенники ! Красивая речь,обещания -им ничего не стоит, полный кошмар! Hе платят заработную плату, не платят налоги! Hе решает проблемы ,не отвечает на телефонные звонки, морочить людям голову,кормят обещаниями! Андрей

Sia EXB ltd - nemaksā algu

Cien. Celtnieki. Uzmanieties no uzņēmuma EXB ltd.Standarta krāpnieku kantoris, pieņem darbā ar solītu normālu atalgojumu. Beigās nesamaksā algu un vēl izstrumentus izkrāpj. Lieki teikt, ka telefonu neceļ. Kontaktpersona Jānis

P petjka 26.02.2015
Komentāri 3 Būvniecība

Genādijs Altenburgs krapnieks - nepabeigti darbi

Sveiki,stasts ir par celtniekiem, kuriem uzticeju uztaisit remontu. Vienojamies par naudas summam kadas ir nepieciesamas par darbu, ko vajag izdarit kā teikt līdz finālam. No sakuma viss riteja raiti, jo naudu maksaju regulari, stradnieki stradaja, kad viss bija jau pusē sāku manīt ka vairs darbs uz priekšu tik raiti neiet, citreiz atbrauc uz darbu citreiz nē, aizbildinoties ar visādiem iemesliem, riepa caura, vēders sāp utt., bet nauda tik maksāta laicīgi. Kad samaksāta nauda bija pārsniegusi...

P polo00 24.02.2015
Komentāri 0 Būvniecība

Latvijas Interbūve - visu maku visu protu!!

ļoti nekvalificēts darbaspēks, laikam no centrāltirgus apkaimes salasīti, un kvalitāte vnk graujoša,( visu protu, visu maku, bet labāk nepārbaudīt) vnk krāpnieku kantoris. Neiekritiet!!!!!

SIA BMG NORD - krapnieki

SIA BMG NORD ir viens no buvgigantu SKONTO apaksniekiem Ogres pilsetas Meza tehnikuma objekta,minetais SIABMG NORD nepilda saistibas attieciba pret darba pienemtajiem darbiniekiem,tiek kavetas darba samaksa,tadejadi biezi mainas darba kolektivs,Ja kads velas stradat pa brivu,laipni tur gaiditi,sludinajumos ir izvietoti mineta SIA darba vaditaja Kaspara t-29102002 ka ari Jura t-2883481 telefoni biezi ievietoti vinu sludinajumi SS.lv portala,ari patreiz mekle kartejos upurus

Logi - akmens laikmeta

Pasūtīju pirmos logus. Nekas ipasi neliecināja par nepatikšanām. Ja nu vienīgi nevajadziga bridināšan par drausmigajiem konkurentiem pie kuriem lai nedomaju iet. Pie liguma rasejumu nepielika. Logi ar rūtojumu. Rezultāta sanemu logus nepareizi sarutotus, nevarēju jau arī nekādi pārliecināties vai mani saprata. Ligumam pielikuma ar rasējumiem nebija ka citās logu firmās tāpēc neko pieradīt nav iespējams. Ievācu info par viniem. Izrādījas ka logu rekināšanas programmas vieniem nemaz nav. Zīmē ar...

SIA "ScanHouse" - уволили задним числом

Kому не дали на руки договор или просили зарплату вас уволили задним числом обращайтесь сразу Valsts darba inspekcijai KontaktiKonsultatīvie tālruņi: 67186522, 67186523 Konsultācijas pa telefonu tiek sniegtas no divām paralēlām telefona līnijām, nodrošinot nepārtrauktu klientu apkalpošanu katru darba dienu· No pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 8.00 līdz 17.00;· Piektdienas no plkst. 8.00 līdz 14.30.Konsultācijas klātienē:Rīgā, Kr. Valdemāra 38k-1, 1.stāvā, 114.kab, rindas kārtībāSākot ar...

ScanHouse - algas

Labdien,vakar piecratā atbraucām no Norvēģijas par savu naudu.Ja gribat sačakarēt sev prātu,iztīrīt maciņu ielīst parādos,tad droši zvanat MEGAPRĀTUDRĀZĒJU KANTORIM,personīgi ULDIM,MĀRIM,JĀNIM.Māris ir firmas īpašnieks un viņa solījumus nedēļu uz nedēļu, Jūs, droši varat smērēt uz maizes brokastīs,pusdienās un vkariņās.Jo norvēģis nesīs jums pārtiku,lai tikai jūs nebraucat mājās,jo viņi ir izmisumā dēļ tā drāzēju kantora.

Big Fish - Lodžijas logi

Lodžijas logi Devos uz big fish veikalu ar domu pasūtīt lodžijas logus, šis process bija ļoti ilgs jo tā asistente kas pieņēma manu pasūtījumu nebija nodevusi informāciju par mani meistaram, pēc pus mēneša atkal devos uz turieni lai noskaidrotu kad nāks pie manis meistars nomērīt visu lai var logus pasūtīt. Aizejot uz turieni teica kad pie manis jau esot bijis meistars, lai gan tā nebija, beigu beigās es pati dabuju zvanīt meistaram un jautāt kad tad man varēs nomērīt logus, jo no sākuma man teica kad ta...

Ķekavas pašvaldība - kanalizācijas būvdarbiar ES līdzfinansējums

Ķekavas pag. ciematā Ramava par ES līdzfinansējumu tiek "būvēta " kanalizācija un ūdensvads.Salīdzinot kā asfalts tika izzāgēts darbospirms gada Katlakalnā, Rāmava vietām to sasalušū vienkārši vienā gabalā sasalušu visā ceļa platumā uzceļ ar ekskavatoru. Vietām ceļa posmi nosēžas par 0,2 - 0,3 m izveidojies braukšanai bīstami slīpumi.Par dubļiem kas biezā kārta sedz palikušo asfaltu un šim gadalaikam raksturīgo augsto gruntūdens līmeni nemaz nemaz nerunājot, jo diez vai kadano mājām ir būveta ar 4m metru dziļiem pamatiem, tā ka ar laiku var parādīties defekti privātmājās.

Abschliff Latvija - Izīrē bojātu tehniku

Abscliff Latvija izīrē bojātu tehniku.Mans gadījums:Izīrēju no Abschliff Latvija parketa slīpmašīnu un elektrisko kabeli. Pārevēja apgalvoja, ka pārbaudījusi kabeli un tas ir bez bojājumiem. Diemžēl noticēju. Pirms slīpēšanas tomēr vēlreiz pārbaudīju kabeli un atklāju, ka izolācija vienā vietā bojāta līdz vadam. Notinu to ar izolācijas lentu. Tādu kabeli atdevu atpakaļ. Pārdevēja, protams, pamanīja izolācijas lentu un vainoja mani, ka es esmu sabojājis kabeli. Tā es kļuvu par laimīgo kabeļa īpašnieku 75 EUR vērībā.

SIA KURZEMES JUMTU SERVISS - Neizpilda liguma nosacijumus, un nelabo kludas

Ielikam 2014.gada augusta jaunus logus pec remonta, tagad pec puss gada ziemas perioda saka pust pa visiem logiem ta ka ejot pa gridu var just!!Del mitruna kas nak pa logu skirbam ieksa , saka pelet sienas!Sudzejamies viniem vairakas reizes, bet vini tikai sola un sola, bet rezultata nav nekada!!nepilda garantijas liguma nosacijumus un ignore!

Sia Scanhouse - nemaksa algas

Nesledziet darba ligumu ar so firmu,dzivosiet ar vieniem solijumiem ,nedelu no nedelas ,jo algu nesagaidisiet.Kur skatas valsts instances ,tik daudz sudzibas par so firmu,bet joprojam Scanhouse krapj stradniekus,kuri godigi ir nopelnijusi naudu arzemes.

SIA BRT - Kvalitate

Kvalitate Centrālā vairumtirzniecības noliktava un tirniecības ofiss Baltijas valstīs SIA "BRT"Adrese:Ķengaraga iela 4, Rīga, Latvija, LV-1063Tālrunis: +(371) 66066527+(371) 66066525 Mob.: +(371) 20325728Fakss: +(371) 66066526 E-pasts: Vispārējā informācija: [slēpt]@brt.lv Klientu: [slēpt]@brt.lv Web: http://www.brt.lvSkype: BRT.LVhttp://www.facebook.com/SIABRTTwitter: @BalticRubberNo kurienes tiek ievesta si nekvalitativa prece ? Kads zin ? 7 reizes padomajiem pirms perkat !!!

Teplomarket SIA , Валерий, МОБ:27505799 - Некачественная работа с отоплением

Были проблемы с отоплением - постоянно не зажигалась гранульная горелка, плохо грели радиаторы. Пригласили специалистов из Teplomarket SIA - представились как профессионалы, разбирающиеся во всем и работающие по всей Европе: перенастроили горелку и обвязку котла, установили новые радиаторы, подключили термостат и заменили воду на незамерзающий теплонаситель.Результат их работы: потекли все радиаторы, гранульная горелка также тухнет, а когда горит, повышенно расходует гранулы и электроэнергию...

Sia Deifoy - мошенники

Так называемая компания Deifoy и чувак по имени Борис Гаврилов просто обманщики и халтурщики которые потаются разводить клиентов на деньги, начинают обьект и бросают все исчезая в неизвестном направлении. Все что они пишут в своих объявах и расказывают - наглое враньё. Не доверяйте им! От их действий пострадали уже десятки человек!