Cata Aizkraukle - Slikts serviss

Šodien braucu ar autobusu no stacijas uz pilsētu 16: 15, kura konduktors nr. Ir 3017. Pirmajā pieturā šoferis sievieti izlaida, taču mani nākamajā pieturā neizlaida, kaut laicīgi piecēlos, un viņš mani redzēja. Vēl aiznākamajā pieturā arī laikam aizmirsa izlaist. Kur ir cilvēcība? ! Nav pirmā reize, ka šis šoferis tā rīkojās. Ārā vairs nav vasara, un tomēr gribās izkāpt tuvāk pie mājām. Vienreiz noklusēju, un turpmāk klusēt netaisos. Lūdzu iemāciet pareizi izturēties šoferiem pret ļaudīm.

V vitols 05.12.2021

Autobusa šoferim nav jālasa tavas domas,tev par saviem plāniem izkāpt ir jāinformē,ja šoferis nedzird,tad ir jārunā skaļāk,ja vēl nedzird tad jāņem telefons un jāfilmē notiekošais,lai tava sūdzība būtu uz pierādījumiem balstīta!

G Gulbenietis 05.12.2021

Stāvēja uz skatījās uz šoferi :D. Mikriņos ir jāpasaka, lai pietur nākamajā pieturā, laikus!

L Laura Sumkova 27.12.2021

Tur jau tā lieta, ka tika teikts. Bet nu džeks ar baltu aci nolūrēja, un viss...