Būvdarbus Izpildītājs - Valdis Vīnkalns

Īpašnieks ir Valdis Vīnkalns, kurš bija Max Schona līdz dibinātajs, bet no turienes viņu izdzīna ārā. Tagad viņš pats meģinā...Attieksme pret saviem darbiniekiem slīktāk par mājlopiem-bļaustas tik vien, pusdienot neļauj, neko nevar paskaidrot. Par niecīgu algu,kurš viņš maksā konvertā "pa melno" jāklausas viņu muļķibas un jāpiestrāda par ārstu-psihiatru. Sarunajoties ar klientiem viņš darbinieku klātbutnē var teikt par saviem strādniekiem "viņi tak man ir auni, bez man neko nevar un t.t." Starp citu dāžus barbiniekus viņš zin sen un draudzējas. Varu iedomāties ka var par saviem draugiem šādi runāt. Nesen atlaida savu seno draugu no firmas. Strādā uz nelegalām AutoCad programmam, un tāda "professionalā" līmenī, ka paredz pieplūdes ventilāciju WC un dušā.Tais karuseli ar darbiniekiem un pēc tam atlaid bez naudas, jo esi slikt strādnieks. Valdis - cilvēks garīgi slims.

Y