Būvdarbu veicējs Oļegs Pisarevs - Uzmanieties!

Oļegs Pisarevs (021073-.....) tel. 26429926. Ja kādreiz meklēsiet cilvēku, kurš uzņemsies veikt mājai remontu, vai kaut ko būvēt, nedod dievs jums saskarties ar šo "darbinieku". Nāk ar mapīti, ar sertifikātiem, saka, ka rupējas par savu reputāciju, runā pareizus terminus un atstāj visnotaļ nesliktu zinošā celtnieka iespaidu. Tiklīdz ir iemaksāta priekšapmaksa (to viņš prasa izejmateriāliem) - sākas murgs! Solītie darbinieki nebrauc, materiālus neved, uz telefonzvaniem atsaucās ar kārtējiem solījumiem un neceļ vispār! Nav ne naudas, ne darba, ne solītas "reputācijas". Ja esat kaut ko dzirdējuši par tradicionālo biznesu nosaukumā "kidalovo"- tad šīs ir tas gadījums. Esiet vismaz jūs gudri un mācieties no mūsu kļūdām!

I