TOP Partika

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

TOP Partika - Sūdzības un atsauksmes

veikals'top!' - Neadekvāta veikala vadības attieksme!

Neadekvāta veikala vadības attieksme! Labdien! Vēlos izteikt savu sajūsmu jūsu firmai.Kā reaģē veikala vadība un tās darbinieki uz to,cik vienkārši ir šajā veikalā zagt!Kolosāla reklāma un slava veikalam,it sevišķi,ja par to zina arī veikala vadītājs un darbinieki.Varbūt tas ir kopīgs darbs,vai žēlojam draugus un paziņas,kam gribas ieraut!!!Mūsdienās ir policija un apsardze,kas spēj palīdzēt,ja laicīgi par to ziņo.Vēl gribētos vērsties pie vadības ar lūgumu,biežāk redzēt veikalā svaigus augļus un dārzeņus.Negribas lieku reizi doties izbraukumā uz centru,ja blakus ir veikals.

Top - delimano

delimano Labdien !!!Vēlos uzzināt cik daudz cilvēku ir apmierināti ar Delimano pannu kvalitāti kuras pārdod ar akcijas noteikumiem veikalos.... Es esmu šoka -labākas ir pat tās pannas kuras maksā zem pueci Ls (parastās pannas)tās vismaz mēnesi novelk.. Delimano sak piedegt no otrās reizes un ar katru reizi arvien vairāk....Esmu vīlusies un sarūgtināta ,jo bija tiešām lielākas cerības un esmu iztērējusi daudz naudas ,jo man mājās nav viena tāda bet gan sapirkts gandrīz vis komplekts. Delimāno pannas izpilda tikai vienu funkciju -PIEDEG !!!!

M maija 30.07.2012
Komentāri 8 Pārējās

Top Veikals - Klienta apkalposana

Klienta apkalposana Labdien!Jau labu laiku kluseju,ar domu,nu labi soreiz piedosu!Bet katram jau ir savs pacietibas mers,ari man.Priekules top veikala nav itin nekadas cienas pret klientu,protams,atseviskam pardevejam,jo ir ari tadas kuras savu darbu veic pienacigi!Piemeram dazi gadijumi,jo visus sarakstot,tad sanaks gramata:1)rits avizes neisainotas,sieviete jauta vai varetu dabut sis dienas aviziti,neviens nedzird,jo kasierite,kuru piedevam,gaidu ari es,jau preces izkramejusi,uz lentes,nevar sasaukt,jo notiek...

Top Veikals - Магазин профессиональных обманщиков

Магазин профессиональных обманщиков Такого профес.обмана я думаю не встретите больше нигде ! Прикреплены одни цены на прилавках- у кассы выбивают другие, намного выше. Или например прикрепляют ценник на товар, кот. нет на прилавке, а есть аналогичный но намного дороже ! В чеках выбивают лишний товар, кот.вы не покупали. Если мясо/курица продается по сниженным ценам- то это уже совершенно испорченный продукт!!! В общем проверяя чеки за покупку обман обнаруживаешь через раз ! А по виду вроде нормальные люди работают...

E es* 21.02.2012
Komentāri 0 Tirdzniecība

Top Veikals - Cigarešu stends

Cigarešu stends Labdien! Man ir sūdzība par Top veikalu Valmierā. Jau 3 reizes , ejot pie kases esmu traumējis galvu,pie cigarešu stenda. Šorīt bija pēdējais piliens,atkal sasitu galvu un tas nav mazs nobrāzums,bet gan jau nopietnāka brūce. Neiet runa ja būtu divmetrīgs augums Esmu 180cm garsh - domāju,ka ne es vienīgais esmu guvis galvas traumu tajaa veikalā. Tas nav normāli,to vajag sakārtot-līdz nenotiek kas nopietnāks. Valdis.

P puma 29.12.2011
Komentāri 3 Tirdzniecība

TOP,Ogres Prestižā - KARSTIE ēDIENI

KARSTIE ēDIENI Nezinu vai to saukt par sūdzību vai vienkārši ierosinājumu.Cik var ēst tos apkaltušos kartupeļus, un vienu mērci, un pie tam ne to letāko.Ir tacu griķi, kadu zupiņu var uztaisīt, katru dienu viens un tas pats.Arī no mērcēm, 3 veidi, stipra ar kariju, gulaš, un sēņu mērce.Es paņemu rīsus man nau ko paņemt klāt, ir taču arī parastās krejuma mērcītes, maltās gaļas mērce utt.Ja paņem kotleti vai vistu, es taču neņemšu vēl dārgo gulašu ar gaļu klāt.šeit apkārt ir daudz studenti un domāju ka arī viņi dotu priekšroku kādam letakam edienam.

Veikals Top - krāpjas un ir nelaipni darbinieki

krāpjas un ir nelaipni darbinieki Produktiem plauktā norādīta akcijas- zemāka cena, bet kasē izsit pilnu cenu. Bieži kļūdās sverot preci, cenu paaugstina. Pārdevējas nejūtas atbildīgas, pat neatvainojas, ja pircējs ir pamanījis krāpšanu. Pārdevējas ir nelaipnas, pat nesasveicinās, paldies un lūdzu nesagaidīt! Klusē sabozušās.Arī uzkopšanas darbus veic pircēju klātbūtnē, nav kur patverties. Nepatīkami tādu veikalu apmeklēt.Lai negūtu nepatīkamas emocijas, cenšos šajā veikalā neiepirkties visu minēto iemeslu dēļ, bet reizēm ir nepieciešams un tad ir sarūgtinājums.

TOP veikali - akcija

akcija Top no 01.04.2011-15.07.2011 notika akcija Krājiet TOP!, kurā varēja saņemt Dormeo spilvenu un segu ar 60% lielu atlaidi. Vēl joprojām nevaru saņemt par savām sakrātajām uzlīmēm ne spilvenu, ne segu (tām gan izveidota rinda uz papīra, runa iet par Talsu ielas TOP, Ventspilī. It kā esot ap 600 gaidītāju). Šī ir cilvēku krāpšana, ar akciju ievilina iepirkties, bet kad jāsaņemt akcijas prece, to vienkārši nav. Un neviens nezin, kad būs.

Top Mārupe tirgo sia G.A.L gaļas produktus - Patstāvīgi tirgo vecus žāvējumus

Patstāvīgi tirgo vecus žāvējumus Parasti nerakstu sūdzības aizeju uz veikalu (ir jau iets un teikts)pasaucu atbildīgo personu, bez skandāla nokārtoju izsaku pretenziju utt, bet 3X 2 gadu laikā nopērku vecu gaļu-domāju nebraukšu tai sū*a veikalā .Šorīt iebraucu pa ceļam .Jautāju pārdevējai vai speķis labs dod garšot -nekas ēst var paņemu lielāku citu gabalu -darbā pēc stundas griežu šķēli gandrīz apvēmos SMIRD KA MAITA .Negribu vairs braukt kautko skaidrot utt Nepērciet Topā Mārupē G.A.L žāvētos produktus

Top - Desa bija veca

Desa bija veca Nu nez, bija veca

M Madara 17.06.2011
Komentāri 1 Pārdevēji

Veikals Top! - Akcijas

Akcijas Veikalā Top!, kas atrodas Salaspilī, Līvzemes ielā netiek piedāvāti kuponi Tio saldējuma akcijai!!! Apnicis katru reizi pašiem prasīt! Cik ilgi var krāpt cilvēkus?!

L Linda 13.06.2011
Komentāri 0 Pārdevēji

Ogres Top Veikals - nekvalitativa produkcija

nekvalitativa produkcija Ogres top veikalā uz vietas cep bulkas, bet man vienmēr tiek tirgotas vakardienas un aizvakardienas maizītes.Otrdien, 7.jūnijā nopirku picu, bija svaiga, bet iekšā pildījumā atradu matu.Cik pretīgi!Kādas tur nekārtīgas sievietes strādā?

Veikals Tops - Maiņas vecākās attieksme

Maiņas vecākās attieksme Pārdod pilnīgi sapuvušus tomātus pa 1.09Ls. Cenas pie margarīniem saliktas, bet neviena neatbilst īstajam margarīnam, nesakrīt kodi. Maiņas vecākā -Jogita uz uzdoto jautājumu par cenu, pasmējās un aizgāja neatbildējusi.

VEIKALS "TOP" - malta galja

malta galja Nopirku vakar cukgaljas malto galju, domaju izcepshu gimenei kotletes, vot i paedam!:)atnacu majas, atradu galja veselu matu shkipsnu, vienkarshi izmetu visu ara!vai tas ir normali?

Top Veikals - Nenotirits

Nenotirits ĀRPRATS!!! Biju šajā veikalā un nav notīrīts sniegs. Mašīna gandrīz iestrēga sniegā. Visur citur pie veikaliem iztīrīts, bet šeit.. :( Es saprotu, ka ta nav veikala vaina, bet gan sniega mašīnas, bet nu tomer... Priekšnieki varētu pievienoties sniega tīrīšanā, ja jau nevar sarunāt ar firmu...

E Elza 14.12.2010
Komentāri 4 Tirdzniecība

TOP veiklas - Šašļiks

Šašļiks TOP - Šašliks Nebija laika neko gatavot, tāpēc iegādajos top veikalā šašļiku, diemžēl mājas kostatēju - ka prece ar nosaukumu šašļiks ir kaut kāds pavecs šķiņis apcepts un iebazts letē ar nosauku Šašļiks - vai tad tā drīkst ?

Top - attieksme

attieksme Veikala "TOP"(Kauguros) auditore Baiba O.atlaizh cilvekus personigas nepatikas un tautibas delj.Pie vinjas atnak cilveki iekartoties darba, bet vinja piekasas pie ta, kapec vinjsh neruna latviski un suta vinju macities valodu un tikai tad nakt un iekartoties darba!Kas ta par attieksmi???Vinja ievieto sludinajumu interneta vaditajas amatam, nepabridinot pashu vaditaju par to, ka vinja tiks atlaista.Kraveju pieliek sedet kase, un tad vel apsudz zadziiba!Kasierei jaiet par mainjas vecako, lai...

TOP mini Ulbroka - slikta apkalpošana

slikta apkalpošana Praktiski vienīgajā veiklā Ulbrokā ir dažas ļoti nelaipnas pārdevējas. Šķiet viņas nezin nedz vārdu labdien, nedz lūdzu. Var stāvet savā starpa un klačoties nepievēršot rindai, kas izveidojas pie vienīgā gaļas stenda, ne mazāko vērību... Veikala vadību šķiet nemaz neinteresē kādi darbinieki pie viņiem strādā... Nevēlos nevienu saukt vārdā, ceru viņas pašas nojauš kuras tās varētu būt un labos savu izturēšanos pret pircējiem.

Top! veikals - Pircēju krāpšana

Pircēju krāpšana Nesaprotu kā tā var rīkoties ar pircējiem, proti, tagad ir aktuāla akcija LuckyDog, kur nopērkot 1 PETA pudeli, tu saņem attiecīgi pretim kuponu. Pie kases Top! veikala pārdevēja man paziņoja, ka viņiem kuponi ir beigušies. Bet kā var būt beigušies, ja pat nav minēta tāda iespēja, ka kuponi ir ierobežotā daudzumā. Un vēl pie tam Top! veikals ir minēts loterijas nolikumā. Varbūt pircējs izvēlas pirkt attiecīgo preci tikai tāpēc, ka tā piedalās loterijā.

Veikals Top, Talsu krējums - Veikals Top

Veikals Top Mans draugs šā gada 2. augusta vakarā iepirkās Ogres veikalā Top. Kad viņš pārveda mājās iepirkuma maisiņu, pamanīju, ka viņš ir nopircis Talsu krējumu ar derīguma termiņu 01.08.2010. Nu kā tas ir iespējams? Draugs vienmēr skatās uz derīguma termiņiem, bet tāda sakritība, ka todien nebija paskatījies, jo bijusi pilna galva ar domām. Veikals man patīk, bet tā ir pārdevēju nolaidība, jo nepilda savus pienākumus un neizņem no plauktiem preces, kurām ir beidzies derīguma termiņš.