Autoskola Einšteins

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Autoskola Einšteins - Sūdzības un atsauksmes

Autoskola Einšteins - Krāpnieki

Krāpnieki Sveiki. Neiesaku einsteins autoskolu nevienam viņi ir krapnieki kārtējie. Iestajos skola un nosledzu līgumu, ka man uz mehanisko karbu 1,5 h maksās 25 euro, bet rezultata es dabuju maksāt 33 - tas ir absurds! Vini aizbildinās, ka auto pa 25 eur 1,5h ir aiznemtas, es 2 menesus gaidiju un tā ari nesagaidiju. Einsteins ne tikai izrādas klientus savus apmana, bet ari instruktorus es skolai samaksaju 250 eur par obligatajam brauksanam, bet kā mans instruktors teica, ka skola viņam nezkapēc tikai...

L ligitaz 08.06.2018
Komentāri 9 Autoskolas

Einšteins autoskola - Neadekvāta vērtēšana

Neadekvāta vērtēšana Lieku patreiz eksāmenu šajā iestāde. Vēretšana ir pārlieku stingra un neadekvāta. Nav iespējams nokartot eksāmenu par galvas pagriešanu un roku pozicijam. Pat patreiz ir slikts laiks un piebremzējot autolidzekli lai neapslakstitu cilvēkus tiek veikta piezīme pat atruma neieverošanu. Neiesaku jums šo autoskolu ja nevēlaties atstat kaudzem naudas!

E Edgarss1 02.04.2018
Komentāri 2 Autoskolas

Autoskola "Einšteins” - Slikts serviss

Slikts serviss Necilveciga izturesanas pret klientu. Jautajumos kas saistas ar planošanu kur varetu piejiet lietai elastigi klients tiek pasutits tris majas talak... teorijas eksamena laika tev ir apkart tirgus ar citiem klientiem maza telpa jaklausas ka tiek slekti ligumi vel 5 cilvekiem... Un jaklausas kas un ka viņiem bus jamaksa. Pa vidu tam staiga vel citi civeki iekša ara un taisa trobeli.

Autoskola "Einšteins” - brauksana

brauksana Pati autoskola likas loti laba,teorijas pasniedzeja super.Bet tagad,kad sakas brauksanas apmacibas rodas sajuta ka Tevi uzskata par lohu. Brauc uz Valmieru 2 kursanti,katram 2 stundas brauksanai,bet pasas beigas izrdas ka tu nemaz nebrauc tas 2 st.,bet maksa par 2.Varbut kadam bija lidzigi? Negribas jau lieki strideties ar autoskolu,bet sanak ka es atdodu naudu neparko-nobrauc kopa 1.5 st.,bet maksa par 2 st.Tas tomer ir 4.00 Ls