Bulciņa "cīsiņš mīklā" - Pelējums

Kā parasti pēc darba iegāju veikalā pēc kaut kā salda un izdomāju paņemt cīsiņu mīklā. Toties ieraudzīju, kas bulciņai ir vēderā. Tur bija pelējums ap desu un uz maizes. Kad jau pusi biju appēdusi attapos ar "jauku" skatu. Esmu šokēta. Kā PVD vispār pārbauda firmas, kuras pārvadā bulciņas!? Ja kaut kas tāds tiek sastopams.

donna b 17.06.2016

PVD neparbauda bulcinas, sviestmaizes, ogas, jogurtus utt, neko vini neparbauda, ka tas butu iespejams, vini nestaiga pa veikaliem! PVD izsniedz sertifikatus piegadatajiem, veic visadus merijumus, apstiprina burokratiskus dokumentus utt. Vini varetu reaget uz kadu pateretaja sudzibu, ja tas zin preces piegades partiju, piegadataju, ir ceks un pateretajs aizsuta visus sos dokumentus un preces paraugu uz PVD! Citadak vini nereage un var parbaudit kadu veikalu kedi un produkta veidu tikai ja butu masu saindesanas!