www.sudzibas.lv Building constructions SIA Pavirši izdarīts darbs, negodīgā rīcība piedāvājot cenas par iegādatiem materiāliem

Building constructions SIA - Pavirši izdarīts darbs, negodīgā rīcība piedāvājot cenas par iegādatiem materiāliem

Uztaisija privāt mājai pamatus par 16 cm (!) zemākus nekā vajadzēja pēc projekta, jo drošvien ļoti steidzās (darbu vadītais aleksandrs požarskis) darbiniekus pārmest uz citiem objektiem. Lai to vismaz daļēji noverstu, mums bija jāliek papildus Rinda ar blokiem un tagad jāaizpilda ar kaut ko līmenis virs Melnās grīdas. Runā ļoti Skaistā valodā, lai iegūtu klientu uzticību, stāsta ""pasiciņas no dzīōves" un lielās ar itkā veismīgām būvēm un pieredzi, ko diemžēl neēsam parbaudijuši. Censās strādāt, cik saprotams pēc viņu stāstīta, ar pašvaldībām, kur spēlē lomu bieži vien, neviss kvalitāte, bet sakari un labi stradājoša mēle.
To uzzinājam gan pēc laika, izsaucot mērnieku, kad bijam jau šķīrušies, jo drošvien, uzskatot mūs (pasūtītājus) par pilnīgiem nezinīšiem būvniecībā (toreiz gan tā arī bija) un pinoccio, kuriem nauda krīt no debesīm, piedāvāja uz darbu turpinajumu tādu tāmi, kas bija pilnīgu nepieņemama mums naudas izteiksmē (kaut gan tas ir subjektīvs viedoklis) , bet par ko mēs pārliecinājamies arī vēlāk, veicot cenu aptaujas. Nopirka mums fūru ar ekstrudēto putuplastu, pamatojot ar to ka "nodērēs " un "ļoti laba Cena bija piedāvājuma, ur to vispār dabūt ir grūti". Vēlāk uzzinājam, ka tas ir pilnīgas muļķibas, tagad tas putuplast mētājā kaudzēs (jo pamatiem tika izmantota tikai apm. Puse) - liksim gan to siltināšanai, jo kaut kur jau jaliek, bet galvenais, ka tas nopirka to pa parasto cenu - pēc tām pielika gandrīz 30% savu uzcenojumu, un vēl tam pa virsu pvn! Sākumā par to nemaz nebija runāts, un bija jamaksā pēc faktiski piestādītā rēķina. Protams, ir arī daļa mūsu vainas, jo bijam tik naīvi, un ticējām, jo nekas neliecināja, ka te ir nomaskēta viltība. Izmantojot cilvēku nezināšanu un uzticību nekaunīgi guva peļņu. Mūsu vaina daļēji bija, kā sākam strādāt bez līguma - ja tas būtu varētu arī iesniegt to tipu tiesā.