www.sudzibas.lv Brilles, Nikon lēcas un garantija noteikumi Trauslas NIKON lēcas, nekompetenti pārdevēji un garantija neparedz nekādu atbildību!

Brilles, Nikon lēcas un garantija noteikumi - Trauslas NIKON lēcas, nekompetenti pārdevēji un garantija neparedz nekādu atbildību!

2015. augustā iegādājos briļļu rāmi Silluette ar NIKON lēcām(lēcas dārgas, jo plānākās, cilindri un progresīvās) un papildus oriģinālu firmas Siluette saules briļļu klipsi. Pēc 9 menešiem nolūza viena no lēcām, tieši pa skrūves stiprinājuma vietu. Uz garantijas lūgumu Pasaules Optikai saņēmu atbildi, ka lēcas defekts radies nepareizas briļļu noņemšanas dēļ, t.i. brilles tika noņemtas ar vienu roku, kā rezultātā lēca tika pakļauta slodzei, neizturēja un saplīsa! Kā paskaidrojums bija minēts, ka skrūvbrillēm tā mēdzot gadīties. Pērkot par to netiku brīdināts! Lēca tiešām saplīsa brilles noņemot, bet liela pretruna šajā situācijā ir ar saules briļļu klipša uzlikšanas instrukciju, kas paredz klipša uzliksānas laikā ar vienu roku turēt brilles pirkstos aiz lēcas un rāmja un ar otru roku uzlikt Silluette saules briļļu klipsi, kas noteikti pakļauj vel lielākai slodzei lēcas stiprinājuma vietu. Šo Pasaules optika neuzskata par problēmu! Rezultātā jauna lēca nav garantijas gadījums un man jauna lēca jāpērk! Ar to viss nebeidzās! Jo pasūtīt jaunu tādu pašu NIKON lēcu es vairs nevaru, jo ražotājs ir veicis izmaiņas un tagad man jāpērk abas jaunas lēcas, ja es gribu kvalitātīvi izmantot brilles! Kopš iegādes ir pagājuši tikai 8 mēneši! Rezultātā man ir papildus izmaksas 330 EUR ! Parasti nerakstu sūdzības, bet šoreiz nolēmu to izdarīt! Iesku kārtīgi apdomāt pirms nolemjat veikt pirkumu Pasaules optikā un izvēlaties NIKON lēcas, jo mana pieredze rāda, ka ir liels risks saņemt nekvalitatīvu pakalpojumu un produktu!

J