www.sudzibas.lv BITE Naudas neatgriešana

BITE - Naudas neatgriešana

Bites salonā tika iegādāts puteķļu sūcējs,kurš saplīsa pēc piecu mēnešu lietošanas,putekļu sūcējs tika paņemts uz garantijas remontu,tik tālu viss kārtībā,kamēr sākās nto mēnešu gaidīšana,katru nedēļu vairāku mēnešu garumā tika atsūtīta sms no Bites info,ka ganartijas remonts tiek pagarināts uz 7 dienām,tā vairākus mēnešus no vietas.Tālāk no Bites puses tika atsūtīts ziņojums,ka putekļu sūcēju nav iespējams saremontēt,ka jāierodas Bites salonā .Bites salona tika parakstits pieņemšanas-nodošanas akts,kas paredz naudas atgriešanu 30 DIENU laikā.Paiet 30 dienas un no naudas ne miņas,protams,zvans Bitei-klientu apkalpošanas speciāliste skaidro,ka tomēr 30 DARBA DIENU laikā,paiet arī 30 darba dienas,nauda vēljoprojām nav atgriesta.Tad seko ik palaikam zvani uz Biti kur katrs klientu apkalpošanas speciālists "atmahājas"" kā nu prot-tad viss ir procesā,tad sazināsimies ar Jums 2 dienu laikā,protams neviens nesazinas.Rezumē-nav ne putekļu sūceja,nedz arī naudas...Vai Bites salons nodarbojas ar iekārtu nomāšanu,kura tiek apmaksāta pilnā apmēra par maza perioda izmantošanu?Vai šī kompanija ir tik nabadzība,ka nav spējīga atgriest naudu par neesosu mantu?Bite,kas notiek?Jūs pārkāpjat patērētāja aizsardzības likumu ,kā tāds 90 gadu reketieru kantoris.

25.10.2024

S Students2011 25.10.2024