www.sudzibas.lv BITE Krāpšana, slikts serviss

BITE - Krāpšana, slikts serviss

Люди, милые, 1000 раз подумайте, прежде чем заключать договор с Бите!
У меня обычное подключение безлимитного мобильного интернета с рутером, 19.99 евро в месяц. Качество соединения очень нестабильное- то всё нормально, то плохо. В августе месяце было так, что больше недели скорость интернета была 0,1 мбит/сек и меньше, что даже не измерялось.
Подключила интернет в июне этого года, сейчас поняла, что услуга не качественная и дорогая. Написала отказ, была готова к штрафным . И знаете сколько они насчитали? 280 евро. Не хило так за 4 месяца посредственной услуги? Потому что они считают недополученную прибыль! Во как надо!
Ну и по мелочию. Сама вдруг подключилась услуга антивируса за 2,50 в месяц. На мой вопрос, это как? оператор Бите ответила- договор читать надо. Помню, когда мне дали на подпись договор в центре обслуживания клиентов, я спросила, есть ли подводные камни, мне ответили- стандартный договор, ничего такого.

24.10.2024

л

S Spuris 25.10.2024

Paši paraksta dokumentu pēc tam bola ačeles un brīnās - kapēc tā? ai ai ai...sliktais operators pie visa vainīgs... :D Manas domas ir ka ta jums un līdzīgiem arī vajag - maksājiet par savām kļūdām un jācer,ka turpmāk dzīvē sapratīsiet ka liekot parakstu jebkur - sakuma vajag visu kārtīgi izlasīt . Es neaizstāvu operatoru,taču pasi esat vainīgi.

л ЛИВ 25.10.2024

Оператор здесь совсем не при чем, не он составляет договор. Сама компания "дурно пахнет".

J Jānis Purickis 26.10.2024

Jā! Mobilo sakaru operatoram Bite.lv ir tāds ieradums! Datoram klāt pieliek interneta pieslēgumu! Pērkot mobilo telefonu, pieslēdz Go3. Tas nekas, ka uz pamata pakpojumu internets mājai! - piespiedu kārtā,!Jau ir Go3…! Sanāk, ka portatīvais dators ir spējīgs darboties ar SIM karti mobilā modēma vietā! Un uz 2 Televizoriem, ir nepieciešams! - Katram savu GO3! Tas nekas, ka viens Go3 pieslēgums, vienlaicīgi ļauj lietot 2 ierīces! Pārējos 2 vien atliek pieslēgt 2 suņiem būdās!? Krāpnieki un izspiedēji! Fuj!

B Bite bzzz 26.10.2024

Pēdējā laikā Bitei ļoti pasliktinājās pakalpojums. Mūžīgi mani nevar sazvanīt, zona visu laiku raustās, diemžēl ne tikai man.. Nezinu, ja viss tā turpināsies, būs jāmaina operators.

B Bite bzzz 26.10.2024

Tiešām, pēdējā laikā Bitei ļoti pasliktinājās pakalpojumu kvalitāte. Mūžīgi nav zonas, zvanot sauc, bet otram cilvēkam pat neparādās neatbildēts zvans... Tas nav tikai man, būs jādomā par citu operatoru.