www.sudzibas.lv BITE Krāpšana, apzināta laika novicināšana

BITE - Krāpšana, apzināta laika novicināšana

Sia bite Latvija 18.09.2024. Nosūtīju e-pastu ar pievienotu elektroniski parakstītu dokumentu par atteikšanos no go3 pakalpojuma. Par nepieciešamību maksāt par līguma laušanu biju informēta (ierakstītā sarunā ar operatoru) un tam piekritu.
27.09.2024. No bites saņēmu e-pastu, vai piekrītu maksāt līguma laušanu, atbildēju, ka zinu un piekrītu, un norādīju, lai nevilcina laiku.
28.09.2024. Saņēmu e-pastu no operatora, ka pakalpojums ir atslēgts, bet tad izrādās, ka tomēr nē - atslēgts tikai 05.10.2024.
Reāli bite velk laiku, lai pēc tam pieprasītu naudu par pakalpojumu, no kura esmu atteikusies, kā arī ignorē paziņošanas likumu, saskaņā ar kuru pakalpojumu vispār vajadzēja atslēgt 19.09.2024.

14.10.2024

I

RAMONA👀 14.10.2024

Kāds sakars paziņošanas likumam?
Ja patīk lasīt likumus, izlasiet iesniegumu likumu. Iesnieguma izskatīšanas termiņš ir 30 dienas. Jūsu gadījumā tas ir ievērots.

I Ilva2024 14.10.2024

Un par pārējo komentāru nebūs? Tik vien?

RAMONA👀 14.10.2024

Ir vajadzība?