"Birma PETS" SIA, suņu un kaķu frizētava - Krāpšana, slikts serviss

Labdien.
Esmu saimnieks Persijas šķirnes kaķim. Kaķim bija nepieciešams nocirpt garo spalvu, jo sāka savelties un vasarā būtu karsti. Mana sieva pieteica pierakstu, biju nedaudz pārsteigts, ka brīva vieta jau pēc nedēļas 07.05.24 pulksten. 14:30 Centra filiālē.

Atbraucu piecas minūtes agrāk, man friziere teica: ''Atstāj kaķi būrī un atnāc pēc pusotras stundas.'' Uz jautājumu kādēļ tik ilgi, friziere atbildēja: "Jāpabeidz frizēt suns."

Lai nofrizētu kaķi ir nepieciešama nepilna stunda, tad ir jautājums, cik ilgi mans kaķis viens tiktu atstāts būrī, plauktā? Tur frizētavā vienā telpā strādā 3 vai 4 frizieri vienlaicīgi. Pamanīju trīs frizieres, kuras tajā brīdī frizēja suņus. Sanāk mans kaķis tiktu turēts būrī apmēram 30 minūtes, pēc tam izņemts ārā un frizēts vienā telpā ar suņiem. BET VIŅŠ IR KAĶIS! Kaķim būtu stress jau vien no tā, ka viņš atrodas vienā telpā ar vismaz trīs suņiem. Kaķim nevar pavēlēt sēdi, esi mierīgs. Viņš domās, ka viņam dara pāri, viņš nesaprot ka frizieris grib palīdzēt, un kļūs agresīvs, jo baidīsies ne tikai no Friziera, bet arī no blakus esošiem suņiem. NAV NORMĀLI KAĶI FRIZĒT VIENĀ TELPĀ SUŅIEM. PIRMS TAM NOTURĒT 30 MINŪTES BŪRĪ. LOĢISKI, KA KAĶIS KĻŪS AGRESĪVS FRIZĒŠANAS LAIKĀ. Par to tiktu pieskaitīti papildus 15 eiro pie kopējās summas.
Rezultātā, izvērtējot situāciju, es pieņēmu lēmumu visu atcelt un doties prom, savu kaķi šai iestādei neuzticot. Nākamajā dienā vadītājai zvanīja mana sieva, lai noskaidrotu radušos situāciju. Vadītāja protams savu vainu neatzina, viņu pa telefonu nolamāja, un pateica, ka es pats esmu bijis vainīgs, un es esot atbraucis par agru, nepamatoti visu atcēlis un aizgājis prom.

Kaķu saimnieki! Šajā frizētavā savus mīluļus nepierakstiet! Šī ir suņu frizētava. Zvanot uz jebkuru filiāļu numuru pacels viena un tā pati persona, proti Birma Pets vadītāja/administratore, kurai kabinets ir Matīsa ielā, viņa arī veic visu filiāļu pierakstus.

Es pazaudēju 15 eiro par taksi turp un atpakaļ. Un iespēju pieteikties citā vietā, kamēr gaidīju pierakstu uz Birma PETS frizētavu, lai ierodoties secinātu, ka šī ir pamatā suņu frizētava, kaķim liks gaidīt 30minūtes no sava pieraksta, lai safrizētu suni, pieņemtu ārpus rindas. Pēc tam mans kaķis tiktu frizēts stundu vienā telpā ar 3 suņiem. Viņš būtu agresīvs, jo suņu friziere ar kaķi netiktu galā, tomēr cita specifika. Kaķim no suņiem ir bail. Kaķi nav prātīgi mēģināt frizēt ar suņiem pilnā telpā. Vai Pēc PVD normatīviem vispār šāda prakse ir atļauta?