www.sudzibas.lv Banknote.lv Slikts serviss

Banknote.lv - Slikts serviss

21.06.2024 ienacu apskatities sev planšetdatoru kuru es pasutiju caur internetu, stradaja ļoti ļoti nejauka pardevēja. Kad pajautāju cik akamulatora tilpums, atbildeja es nezinu, es nesaprotu neko no apple, bet tur nebija loti saskraperts dazi skrapejumi, vina teica briesmigi skrapejumi es tadu sev nepirktu, kaut dzili skrapejumi 2 bija tikai, parejais bija viss ok, nu padomaju okey, gribeju pardod dyson matu fenu, pajautaju vai perak fenus un vai ir iespeja pardot vina Saka ka ne nepienemam, man stav feni u t t, uz kontaktu neiet, neapskatijas, sedeja sava vieta, kamer parbaudiju plansetdatoru vina pajautaju tak jus nemsiet vai ne? ! Tipo es ilgi domaju... Izgaju apdomat vai man vajag tomer pie vinas pirkt vai ne, iegaju teicu paldies bet atteiksos no pasutijuma, un sodien skatos vina pat neatcela pasutijumu.. Diezgan nepatikama pieredze.. Jabut komunikablai pret cilvekiem un jamil savu darbu, blakus veikala iegaju apskatgities iedavajumus un atradu pilnigi jauno apple ipadu par to pasu cenu, ar jauku pardeveju.. Paststiju par tikko piedzivotu pieredzi, izradijas ka paredevejai klienti ari sudzejas par to pardeveju...

22.06.2024

Papildināts Laipns cilveks J 22.06.2024

Brīvības iela 90

O oIo 22.06.2024

Pateicoties pārdevējai Jūs nenopirkāt lietotu, skrāpētu aiPadu pa jauna aiPada cenu un Jūs vēl esat neapmierināts?

L Laipns cilveks J 22.06.2024

Vairak par attieksmi iet runa , ja cilvēks strada apkalpošanas sfēra , vinam jabut laipnam un ka minimums jāpalīdz tad izvēlēties citu modeli kko ieteikt ,palīdzēt apskatities akamulatoru kads ir ,apskatities preci kuru es gribetu pārdot ..Nu ta nav īsti laba komunikācija

A Apach 22.06.2024

Слава богу, что остались такие работники ломбардов, которые не пытаются впарить покупателю вещь с деффектом. Работник молодец, что указал на царапины, это его обязаность предупредить о дефектах, так как я понимаю что в ломбардах пользованные вещи. Если я не ошибаюсь, в планшетах Apple нет информации о ёмкости аккумулятора, только в телефонах. Но по скольку вы так расхвалили рядом какой-то ломбард, что вы там купили, то отзыв позож на рекламу другого ломбарда. Вот от этого такие отзывы. Всегда покупаю в банкноте, никогда не каких проблем. Работники предупреждают о дефектах, за это огромный респект фирме! Работникам терпения с такими клиентами! Всех с Līgo)))

P Palīgs neskaidrajiem 22.06.2024

Izlasi uzmanigāk. Neko viņš tur blakus nenopirka, tikai atrada...

A Apach 22.06.2024

Tiešām. Nepietiek līdzekļus.

A Artur5 22.06.2024

Да там по отзыву видно, что клиент или клиентка пургу гонит. Видимо кто-то попросил написать такой отзыв. Адекватный человек на такую ерунду тратить время даже не будет. Тут два варианта, либо просто специально конкуренты попросили такой отзыв чиркануть, либо клиент с головой не дружит.

P Palīgs neskaidrajiem 22.06.2024

Drīzāk viss bija tā - džeks izdomāja kautkur nofenderēto daison fēnu apmainīt lombardā pret planšeti. Kad pardevēja neparakstījās, jo daisonam acīmredzot nebija papīri, tad džeks taisa te lombardam antireklāmu.

A Artur5 22.06.2024

Kam Dyson vajag?! Pareizi izdarija ka nepaņēma. Pati tirgo viņu. Viņš bezmaksas nav vajadzīgs. Nozaga un atnesa uz lombardu samainīt pret apple. Tvaika 2