Banknote.lv - Krāpšana

Ieķīlāju preci, nav pirmā reize. Parasti ņemu iespēju ieķīlāt un maksājumu sadalīt uz 3mēnešiem. Citreiz kadās pāris dienas sanāk aizmirst maksājumu vai vel gaidu algu. Kad esmu līdz šim kavējis nav bijušas peoblēmas, pie pēdējā reiķina samaksāju soda naudu par kavējumu( lielākais laikam ir bijis 40+ eiro, kas ir diezgan kosmiski, bet pats vainīgs)

Bet šoreiz ir savādāk, vienu reizi man esot zvanīts kuru es neesmu dzirdējis un ar to pietiek lai pārdotu manu preci. Sanāk pirmajā mēnesī viņi ir pārdevuši manu preci un es esmu turpinājis maksāt. Aizejot uz vietas maksāt par pēdējo mēnesi man pasaka - prece pārdota. Pārdevēja noskaidrošot un piezvanīs.
Pēc 3 dienām pārdevēja atzvana un pastāsta, ka esot iespēja uzrakstīt iesniegumu un vismaz maksātos divus mēnešus varbūt atgriezīs atpakaļ.
NEATGRIEZA! Pēc nepilna mēneša piezvana un pasaka - nedabūsi ne savu preci atpakaļ, nedabūsi ne naudu atpakaļ, ne citu preci NEKO.

Esat uzmanīgi !
Un katru otro dienu zvanat lai nepārdod jūsu mantas 🫠

14 st atpakaļ

R

Good Intentions 4 st atpakaļ

Aizmāršīgs cilvēks līdz ar ko likumsakarīgs iznākums. Iesaku izvairīties no ķīlām un kredītiem, bet ja nav opcijas, tad ņemt labāk kredītu - nav jāķīlā, nekur jādodas un ērti atdot.