www.sudzibas.lv Banknote.lv Interneta veikalā nepareiza informācija

Banknote.lv - Interneta veikalā nepareiza informācija

Pasūtīju interneta veikalā lāzeri DeWALT DCE089G, bet atsūtīja DCE089G18, sazinājos ar kompāju un izrunāju situāciju (ja nestradātu šaurā neforšā vietā kur izmēram nav nozīmes nesudzētos un būtu paturējis, bet ne šinī gadījumā) Banknote komandai ar kuru sazinājos un Ogres veikalu kurā nodevu atpakaļ preci, visu cieņu par to ka palīdzēja izskaidrojot kur kas jādara, jānodod atpakaļ nepareizi izsutītā prece, (to extra preces kodu vajadzētu norādīt arī pavadzīme) BET!

Ja pasūtu preci reiķinoties ka dabūšu ko pasutīju es maksāju uzreiz, bet lai saņemtu atpakaļ naudu ko samaksāju 280€ ir jāgaida piecas darba dienas.

Man instruments deg kā ēst un dabūju tagad ņemt ātro kredītu lai nopirktu vietā pareizo jo nepabeidzot darbu naudu neredzēt kā savas ausis.

Naudas atgriešana - nu šis gan ir ļoti nesmuku.

Ir arī mulsinošais moments nododot atpakaļ preci kautkādus papīrus parakstīju, bet man pašam nekādu papīru/dokumentu ka atgriezu nepareizo preci neizsniedza, uz doto brīdi jūtos ekstra apčakarēts jo nav preces, nav naudas, nav kvīts/pierādījuma ka atgriezu preci un ir tikai kredīts :D bet nu cerams ka līdz BezTabu neaizies.

12.06.2024