Banknote.lv - Bojājums

Sabojājās telefons. Pasūtīju jaunu internetā, bet lai nebūtu pavisam bez sakariem, vērsos lombardā banknote Rīgā, katoļu ielā 7. Lai nopiktu tel. Pagaidu variantam. Nopirku. Mājās konstatēju, ka nedarbojas zvana funkcija, nedarbojas modinātājs, resp. Telefons ir bojāts. Nākamajā dienā ar telefonu un čeku atkal vērsos lombardā banknote. Atbilde - neņemšot, vajadzējis pārbaudīt uz vietas lombardā! Kādā veidā? ! Jebkurā veikalā Latvijā un ārzemēs var atgriezt nekvalitatīvu preci tikai ne banknotē. Vēlos brīdināt - neapmeklējiet banknoti - negodprātīgs tirgotājs! Vērsīšos Ptac, krāpniekus jāsoda!

17 st atpakaļ

D

T Tautins 4 st atpakaļ

Lietotas preces nevar atgriezt. Palasi atgriešanas noteikumus. PTAC vēršoties, tikai savu laiku tērēsi.