Baltijas Starptautiskā Akadēmija - Skolas nolaidība

Sliktākā augstskola kādu esmu redzējis Latvijā.
Pirms 2 gadiem izdomāju iestāties Baltijas starptautiskajā akadēmijā uz dator dizainu (nepilna laika, neklātienē).
Saziņa drausmīga nedz telefoniski, nedz e-pastā.
Iestājoties jau sākās problēmas.
Uz jautājumu par dokumentu iesniegšanu klātienē, atbild ka jā, bet pēc tam prasa lai elektroniski iesūtu. ko beigās es arī izdarīju.
Pēc dokumentu iesūtīšanas nosūtīju ziņu (Paldies un kā ir ar studiju maksu? cik sapratu lai noformētu dokumentus ir jāiemaksā studiju maksa par 1 mēnesi.) Uz ko es saņēmu interesantu atbildi (Lai iesniegtu dokumentus, jāmaksā tikai par noformēšanu - 20 eiro, lai noformētu studiju līgumu (pēc testēšanas) jāmaksā minimāli par 1.mēnesi (170 eiro - dienas nodaļā, 140 eiro - neklātienes nodaļā). Pēctam tālāk viss šķita būs labi, jo saņēmu atbildi (viss pareizi.
Tātad, lai noformētu studiju līgumu jāmaksā minimāli par 1.mēnesi (40 eiro - neklātienes nodaļā) un arī jasūta mums kvīts..).
Kad biju samaksājis norunāju tikšanos klātienē, bet saņēmu vēl vienu jauku ziņu, kas man lika skatīties šķībi. (piedodiet, lūdzu. Es kļūdaini Jums rakstīju, ka jāmaksā par 1.mēnesi 40 eiro😉, bet pareizi 140 eiro (700/5=140). Piemaksājiet, lūdzu, vēl 100 eiro. Nevaru sastādīt līgumu. Piedodiet, lūdzu, vēlreiz.) Okey kļūdas gadās, bet nevaig izmantot Emoji zīmes oficiālā vēstulē.
Pēctam, ierodoties klātienē viss šķita diezgan labi, parakstīju dokumentus un izvadāja pa skolu, paradīja diplomdarbus. Vēl kas mani ļoti pārsteidz, šķita smieklīgi, bet ja tā ir tad lai notiek. Lektors teica lai pievienoju viņu Facebook kontam, jo lekciju materiālus sūtīs man Messenger, viņam tur esot izveidota grupa.
Tas viss notika 2022 gada Janvārī. Mācībām vajadzēja sākties 2022.02 bet nekādu ziņu nesaņēmu, zvanīju, rakstīju, bet atbildes nebija. Pēctam 2022.05 nosūtīju e-pastu lai atsūta dokumentu paraugu par dokumentu izņemšanu, saņēmu zvanu, ar jautājumu, kāpēc? Izstāstot visu stāstu kas man nepatīk, par kvalitāti, atbilde mani šokēja (Kapēc jūs uztraucaties, galvenais maksājiet un diplomu tāpat dabūsiet) tālāk izņemšanas dokumenti bija jau tajā pašā dienā, kad nosūtīju iesniegumu atbildi nesaņēmu. Bet to redzēju tikai Latvija.lv ka studiju beigu datums ir 2022.08. Viņiem vajadzēja 3 mēnešus lai slēgtu līgumu.

Neiesaku nevienam šo augstskolu, nelabi paliek kad dzirdu par viņu.

06.08.2024

R

K Kotyra 07.08.2024

Man kā Baltijas Starptautiskās akadēmijas programmas Datordizains absolventei būtu interesanti iepazīties ar cilvēku, kuram tur teica: “Galvenais maksājiet un diplomu tāpat dabūsiet”. Mācīties šajā programmā tiešām nav viegli, un labi ja 30% no mūsu pirmā kursa grupas tika līdz galam un saņēma diplomus.

R ropciko 07.08.2024

Prieks dzirdēt, ka kādam, kas pozitīvs arī ir. Bet zinu ka nebiju vienīgais kam tā teica. Jo ar mani reizē iestājās un bija līdzīgs teikums, bet šis cilvēks mācījās klātienē un citā nozarē, un arī nesūdzējās par attieksmi. Žēl ka neesmu saglabājis kontaktus ar runāju to brīd. Bet diemžēl fakts tāds bija.