www.sudzibas.lv BALTA Krāpšana

Balta - Krāpšana

Мошенники, никому не советую.
Консультанты и продавцы вводят в заблуждение, а при получении возмещения, оказывается что у них мелким текстом написано, миллион нереальных условий и согласно этим условиям, они не платят.
Смысл страховки полностью теряется!
Будьте внимательны и используйте другую страховку.
P. S. Реальные мошенники!

12.08.2024

Atbilde no AASBALTA Pārstāvja atbilde 13.08.2024

Labdien!

Paldies par atsauksmi. Jūsu pieredze un atgriezeniskā saite mums ir ļoti svarīga!

Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu [email protected], lai mēs varam Jūs identificēt un izpētīt minēto situāciju.

Ar cieņu
BALTA

V

G Gii 12.08.2024

Es arī Baltu nevienam neiesaku. Pati sliktākā apdrošināšanas kompānija ar pašiem nepretīmnākošajiem nosacījumiem. Neatmaksās veselības izmaksas ne par ko. Ir nosūtījums, kvītis, čeki, bet prasa vēl diagnozi. Tā kā ir griezta brūce- prasīs - a kāpēc gribi sašūt? Brīnums, ka neprasa psihologa izrakstu, par vēlmi sašūt brūci..

A anse22 12.08.2024

Ja jums visu laiku problemas un cerat uzdzivot uz apdrošinatajiem tad varu apbedinat jus, viņiem ari ir datu baze kur tadi problematiskie klienti ir reģistreti! Es jau kadu laiku izmantoju Balta apdrošinašanu un problemas nebija, apludinaja kaimiņi visu atri nokartoja, eksperts atri atbrauca, 2 nedeļas un saņemu kompensaciju!
Viram sasita mašinu, ari vis atri, bez problemam, un atiesme ļoti laba no darbiniekiem.

T Tautins 13.08.2024

Pārspīlēt nav nepieciešams. Miljons nosacījumu nav, bet kā jau katrā normālā kompānijā ir nosacījumi.
Un pilnīgu piekrītu anse22 rakstītajam, visu taču red, ja jūs mēģinat apkrāpt, domā jūs tādi vienīgie, nav jau viņi stulbi.
Un arī nopērk pašu zemāko segumu un, tad grib iegūt riskus kā pašā labākajā segumā, bet kad atsaka, tad saka, ka kompānija ir vainīga, nevis tu pats, kurš gribēja ietaupīt pāris 10 eiro.