www.sudzibas.lv Anna Saveljeva Nemaksāja par dzīvokļa īri, komunālos maksājumus, bez

AtrisinātaAnna Saveljeva - Nemaksāja par dzīvokļa īri, komunālos maksājumus, bez

Nemaksāja par īri un par komunāliem maksājumiem, uzturēja dzīvoklī dzīvnieku bez atļaujas. Uz zvaniem un SMS neatbild. Pat parakstot vienošanos par īres liguma laušanu neizvācās no dzīvokļa. Vairākas dienas man nācās braukt pie viņas un gaidīt kamēr viņa savāks savas personīgas lietas.
Tapetes uz sienām ir saplēstas, pilnīgi jauns dīvāns ir sabojāts ar kaķu nagiem un urīnu, dzīvoklī ir nepanesama smaka, no kuras nav iespējams atbrīvoties. Komunālie nav samaksāti, uz SMS un zvaniem neatbild, tikai pēc tam, kad aizbraucu uz darbu, viņa paziņoja, ka viņai nav naudas un neko nemaksās. Parādi tika nosūtīti uz parādu piedziņu un, kā izrādījās, viņai ir daudz parādu piedziņas, un tāda ir ierasta krāpnieces uzvedība - slēpties. Cienījamie īpašnieki, ļoti sirsnīgi iesaku izvairieties no krāpnieces

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ira_k 25.06.2024

Sūdzība ir atrisināta