Andris Kivičs, koncerts - Slikts pakalpojums

Ierodas uz pasākumu jau dzēris, turpina iedzert arī uzstājoties. Dzied aizelsdamies kā ar lielu aizdusu, kas nav brīnums, redzot cik ļoti apvēlies viņš ir. Ļoti zaudējis kādreizējo izskatu. Principā pusi dziesmas noskaita, otru pusi aicina dziedāt publiku, jo pats nevar padvest. Līdzi viņam ieradusies sieva un meita, kā dzirdu, tas notiek regulāri arī citos pasākumos. Sieva nevis pieskata meitu, bet ar telefona kameru filmē Kiviča uzstāšanos, kas nebūtu problēma, bet viņa filmē arī pasākuma vietu, saklāto galdu un viesus, un izliek to savā Instagram kontā, nelūdzot piekrišanu. Abi Kiviči dod nepārprotamus mājienus, ka gaida ielūgumu sēsties pie galda un krauj uz šķīvjiem nekautrējoties. Kopumā slikts pakalpjums un palikusi slikta pēcgarša par sabojātiem svētkiem.

Good Intentions 3 st atpakaļ

Ko sēsi, to pļausi.