www.sudzibas.lv Alus Bārs Valmierā! Tikai neņemat kokteiļus!!!!

Alus Bārs Valmierā! - Tikai neņemat kokteiļus!!!!

Jauks vakars Valmierā-ALUS BĀRĀ :D!
Īsāk sakot iegriezos ar draugu Valmierā,un nolēmām apmeklēt alus bāru (TAGAD NEVIENAM TO NEIESAKAM),palūdzām bārmenei pagatavot kokteili (LB+sula un vienu alu) ar alu viss bij ok,bet blakus negaidot parādījās vēl viens vīrietis kas arī sūdzējās par nezināmas izcelsmes alkoholu...tad tik nopratām-kas notiek,un atsacījāmies maksāt par mūsu pasūtīto kokteili....un vakars izvērtās no jauka uz ļoti nejauku pasēdēšanu :D
Īsāk sakot lieta beidzās gan ar apsardzi gan ar policiju ...bet...jaukais kokteilis nonāks uz ekspertīzi !! un jā...izdevās pierunāt JAUKO BĀRMENI lai pagatavo kokteili no cita šnabja,(jo iepriekšējo LB viņa nevarot atvērt)un ziniet atkal pārsteigums...kokteilis ar matu,kas savijies ledū :D....tik brīnumaini,un bārmene vēl atļaujas pateikt-- bet tie tak Jūsu mati!!!! Johaidī(kāda kultūra un līmenis!!!! )un tā gribētos arī lai jaukā ALUS BĀRA SAIMNIEKS PADOMĀTU PAR SAVU DARBA ORGANIZĀCIJU UN DARBINIEKIEM KAS IZVĒLĒTI DARBAM,BET NEATBILST TAI KATEGORIJAI!!!(BĀRMENE REĀLI RUPJA UN AGRESĪVA,...KOMPROMISU PAT NEMEKLĒJA UN NEVĒLĒJĀS RAST RISINĀJUMU ŠAI SITUĀCIJAI!
Nu ko teikt...VNK KAUNS PAR DZIMTO PILSĒTU UN JAUKO ALUS BĀRU!!!
BET ja dodaties turp..tad labāk dzerat ..TĒJU :)
Lai Jums jauka atpūta!

C Cilvēks 22.10.2016

es tur biju gājis Pavāra Palīga praksi un kad beidzot esmu skolu beidzis eju pieteikties strādāt pa Pavāra Palīgu bet saka ka tu mums neesi vajadzīgs

E [email protected] 14.01.2020

Iepriekšējo svētdien biju pieteikusi ģimenes pusdienas! Tagad savējo priekšā gribas no kauna zemē ielīst! Jo...jau ienākot bija šoks! Uz galda triju veidu glāzes alkoholam+ sulas glāzes! Vārdu sakot, galds nokrāmēts ar glāzēm...es to nebiju prasījusi, mums dzert nebija paredzēts! Meitene, kas apkalpoja, redzēja, ka vācam glāzes nost, pat nepainteresējās vai aiznest vai palīdzēt novākt. Skaisti! Paši salikām uz skapīša vai kas tas tāds tur ir! Atnesa ēdienu - kurš bija vēss, es pat teiktu auksts! Bet lielākās šausmas bija pēc tam, jo izrādījās, ka kaut cik ēdami bija vien salāti. Pārējais viss bija pārsālīts, irbītes peldēja traukūdenim gan izskata, gan garšas ziņā līdzīgā šķidrumā! Viss, izņemot salātus bija nenormāli pārsālīts! Mūsu tuvinieki gandrīz neviens sāli tikpat kā nelieto, ja tas būtu nelielā daudzumā, tad nekādu problēmu, bet tur bija šausmas!Tādas pavāres ir jāatlaiž bez domāšanas! Vai arī tā ir Jūsu taktika - par banketiem savākt tikai naudu! Par naudu - biju iemaksājusi avansu 50 eiro, par kuru čeku neiedeva! Domāju čeks būs par visu summu. Tāpēc biju gatava pārsteigumiem un, kad gāju maksāt pārējo summu, pajautāju - vai čeku dosiet? Atbildi taču zināt! Protams, ka - NĒ! Kā jau teicu - biju gatava, tāpēc ierakstīju to sarunu...pagaidām gan vēl nezinu kur ar to griezties. Pakonsultēšos un tad izlemšu! Paldies netaisos teikt, jo ne tikai par naudu vai čekiem ir runa, bet par to, ka sabojāt 10 cilvēkiem vakaru! Man ir tāds kauns, kādu nebiju izjutusi 60 gadu laikā! Nespēju klusēt, jo negribu, ka ar tādām sajūtām saskartos arī citi! Lūdzami nekad neviens nepiesakiet banketus šai iestādē!