www.sudzibas.lv Aleksandrs Paulans juvelieris par juveliera pakalpojumiem

Aleksandrs Paulans juvelieris - par juveliera pakalpojumiem

Labdien! Vēlos painformēt par juvelieri Aleksandru Goldmen vai īstajā uzvārdā Paulanu, ka esmu nodevusi savu zeltu un iemaksājusi avansu jau jūlija mēnesī lai izgatavotu ķēdīti, tad ķēdīti neesmu saņēmusi līdz šai pašai dienai, uz telefona zvaniem tiek saņemti mūžigi aizbildinājumu, ka nav Rīgā, vai nu atkal uz telefonu neatbild. Izskatās, ka pirmdien jau būšu spiesta griezties policijā par A.Paulana krāpnieciskajām darbībām. Ja tiešām kādam ir vajadzīgs, lai izgatavojams būtu gatavs termiņā, tad šo juvelieri droši varat neapmeklēt, jo šajā darbnīcā izskatās, ka nekas nav termiņā.

B BrunoQAZ 03.12.2014

Jā ir pretenzijas pret Aleksandru Paulanu (Goldmanu), liels lūgums vērsties Policijas Iecirknī. Šis cilvēks ir krāpnieks, un savu esošo izstrādājumu Jūs vairs neredzēsiet!

L Lr72 10.12.2014

Tagad vinam ir jauni sludinajumi ss.lv, vairak vins nesauc sevi par Goldman, un uzrakstita cita adrese Visvalzu iela 1...