www.sudzibas.lv Akategorija.lv Iesaku apdomāties par savu reputāciju

Akategorija.lv - Iesaku apdomāties par savu reputāciju

Neiesaku izvēlēties šo motoskolu.
Viena labā puse - ļoti kabas teorētiskās nodarbības
tiklīdz pienāca praktiskas nodarbības, tikai tad sapratu, par ko visi internetā raksta. 2 mēnešus nobraukāju tīri pa laukumu, neviens praktiski nenāk pie tevis tev nemāca - lielāko daļu būdiņā pieraksta uz nākošo nodarbību (jo kursantu ir pārāk daudz uz laukuma) .
1 mēnesi nobraukāju pa ielu. Palaida uz csdd eksāmenu. Bet pateica ka vēl nevaru iet, jo neesmu gatava, jāpamācās. Tomēr pieteicos uz csdd eksāmenu, kas jau bija pēc 3 dienām. Tad nu paņēmu savu moci un devos uz maksas laukumu mācīties. 1 dienas laikā man draugs iemācīja vairāk nekā 3 mēnešu laikā motoskola. Csdd eksāmenu noliku ar pirmo, bez kļūdām. Nu jau kā 2 Mēneši ar a kabatā! Iztērēju lieki daudz naudas. Attieksmes ziņā man nav par ko sūdzēties, ja vien beigās, ka mani nolika, ka neesmu gatava. Pierādīju pretējo:)
iesaku skolai apdomāties par savu reputāciju - ne par velti ir tik daudz sliktu atsauksmju. Pat no kursantiem uz vietas laukumā dzirdēju sliktas atsauksmes. Tikai mazums par to raksta internetā.

06.09.2024

E