"Aizdodam naudu" - krāpšanās

Vēlos uzrunāt cilvēkus nebūt naiviem un neuzticēties piedāvājumiem aizdot naudu ar priekšapmaksu.Kādu laiciņu atpakaļ portālā ss.lv bija ievietots sludinājums "Aizdodam naudu".Sarakstes laikā noskaidrojās, ka aizdevumu viņi itkā piešķir,tad tev jāparaksta līgums un jāsamaksā viņiem 200 eiro izdevumu un peļņas nauda un tikai pēc tam 2-3 dienu laikā tev tiks pārskaitīta kredītsumma.Kad piedāvāju šo summu iekasēt no kredītsummas kā to dara bankas, man atbildēja- diktē noteikumus citiem!Vai tādi ir godīgi aizdevēji?Šodien atkal šis sludinājums ir ievietots ss.lv,bet šoreiz adrese ir Elizabetes iela 42 nevis 58 kā bija pirmajā reizē.CILVĒKI-ESIET MODRI UN NEĻAUJIET SEVI IZMANTOT KĀ VIEGLAS PEĻŅAS AVOTU CILVĒKIEM BEZ SIRDSAPZIŅAS!

I