www.sudzibas.lv 1188 Nejauka attieksme no vafītāja puses

1188 - Nejauka attieksme no vafītāja puses

Iekāpjot autobusā (Maršruts Liepāja - Rucava, 17: 15, 11.06.2024) , paprasīju biļeti līdz rucavai. Iedevu precīzu naudas summu, bet uz to tikai saņēmu atbildi: "kāpēc man te jātirgojas, na*ren man to vajag, labāk kāpiet ārā", uz to nekā nereaģēju, jo biju apjucis. Pēc diezgan Ilgas anotācijas, ka biļeti vajag pirkt autoostā, nevis autobusā, saņēmu biļeti. Anotācijas laikā arī teica, ka kavē 2 minūtes. Domāju, kur tad ir mana vaina. Par to laiku, kāmēr viņš runāja, varēja izdot vairākas biļetes. Taču pats izvēlējās sev darbu, un neapmierina tas, ka jānospiež dažas Pogas. To, ka viņš steidzās varēja just brauciena laikā. Vienā no pieturām, pasažieram iekāpjot un jau sniedzot naudu, šoferis izlemj strauji sākt braukt, un pasažieris gandrīz nokrita. Tad izsniedza biļeti jau brauciena laikā. Šāda rīcība bija nesaprotama.

P. S. Esmu nepilngadīga persona, un agresīvi izteikties šoferis izlēma tieši man.

11.06.2024

ž žurcis 11.06.2024