www.sudzibas.lv Zvērinātu advokātu birojs "Neimane & Partners" Ļoti slikts serviss, nekompetenta attieksme

Zvērinātu advokātu birojs "Neimane & Partners" - Ļoti slikts serviss, nekompetenta attieksme

BRĪDINU VISUS, kas ir ieplānojuši izmantot Zvērinātu Advokātu Biroja “Neimane & Partners” pakalpojumus, un IT SEVIŠĶI pašas LIENES NEIMANES pakalpojumus-TURIETIES PA GABALU!

Lienes Neimanes, Kā Pārstāves-Aizstāves ,Juridiskajās Un Krimināllietās Vērtējums 10 Baļu Skalā Ir 2 Ar Treknu Mīnusu!
Liene Neimane:
Komunikācija-nekāda
Cenas-par 200 eiro stundā vairāk kā ir vērta, labāk naudu atdot bezpajumtniekam, vismaz pateicību saņemsiet.
Lēna, neapmierināta, nelaipna, nekompetenta.
Viss ko viņa Jums ieteiks ir pašam viegli atrodama informācija google mājaslapā, pareizi uzdodot jautājumu.

Pilnīgi nekāda atskaite par iztērētajām stundām, tās tiek izzīstas no pirksta pirms katra nākamā rēķina izrakstīšanas.

Visi dokumenti, kas jāiesniedz tiek atsūtīti iesniegšanai pēdējā iesniegšanas dienā!

Pastāv 99%, ka pirms tiesas palūgs labprātīgi no viņas atteikties un atstās ar maksimāli iztukšotu kabatu par minimāli padarītu darbu.

Kopsavilkumā: NEVIENAM NEKAD NEIETEIKTU sasieties ar to kantori, tas ka google meklētājā izlec pirmā GALĪGI NELIECINA par tik pat labu darbu, vienkārši lēts triks ar apmaksātu reklāmu!

Vienīgā labā lieta ir skaisti iekārtotās dārgās telpas par izkrāpto naudu pie Vērmaņdārza!

NEKAD UN NE PIE KĀDIEM APSTĀKĻIEM neiesaku vērsties pie viņas pēc palīdzības!

V vtkd77 01.07.2024

Atsakos piekrist sūdzībā paustajam, visticamāk, tas ir vienas personas viedoklis vai “pasūtījums”. Vairākkārt esmu vērsusies zvērinātu advokātu birojā “Neimane & Partners”, kas nekad nav licis vilties. Birojs tendēts uz kvalitāti un rezultātu jebkura jautājuma risināšanā. Vēršoties pēc palīdzības pie advokātes Lienes Neimanes, tiek garantēta cilvēcīga un profesionāla attieksme. Arī draugu un paziņo lokā advokāte Liene Neimane un viņas birojs augstu kotējas.