www.sudzibas.lv Zelta Zieds Vēlējos ņemt slimībās lapu un pretī saņemu atlaišanu

Zelta Zieds - Vēlējos ņemt slimībās lapu un pretī saņemu atlaišanu

Sveiki.
Pirms aptuveni 3 mēnešiem sāku strādāt Zelta zieda uzņēmumā un viss bija burvīgi , kolēģi un priekšniecība ari likas ideāla līdz vienam momentam kad saku redzēt ka kolēģei ko ari atlaida bez iemesla maksāja aplokšņu algu jeb pusi uz konta pusi aploksnē, labi tālāk pieņēma pilnība jaunu kolektīvu un jā es pat gāju slima uz darbu visu darīju un centos. Līdz vienam momentam kad guvu traumu un pat ārsts pateica ka man ir nepieciešamas savas 9 dienas maksimums gultas režīms. Vēloties ņemt slimības lapu preti saņemu atbildi ka labāk ir atlaist un uz kada pamatojuma es tiku atlaista tāpat kā vel 2 citas meitenes es vēl tagad nezinu . Cik arī esmu dzirdējusi no citām meitenēm un lasījusi citur ka viņiem nerup darbinieku veseliba. Tāpēc Tukumā stāv ss.lv viņu sludinājums nezin cik ilgi jo neviens negrib tur iet un arī neiesaku.

RAMONA👀 26.07.2024

Ja pirms trīs mēnešiem sākāt strādāt, bija pārbaudes laiks, kura laikā var atlaist bez pamatojuma.

N nezinuneko123456789 26.07.2024

Jā to es saprotu bet es visparigi saku ka ļoti daudz meitenes kas ir gribējušas ari tur ilgak esot ņemt slimibas lapu uzreiz piedraud ar atlaišanu , necilveciga izsturēšanas pret cilvekiem tur ir